صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

سردار جزایری: آمریکا و صهیونیست‌ها دیگر قادر نیستند نقش کدخدایی ایفا کنندسردار جزایری: آمریکا و صهیونیست‌ها دیگر قادر نیستند نقش کدخدایی ایفا کنند

به گزارش ایسنا، سردار سیدمسعود جزایری در حاشیه یک نشست نخبگی پیرامون مجمع جهانی صلح اسلامی، با تشریح وضعیت موجود کشور اظهار کرد: ما در صحنه داخلی همچنان با استمرار تهدیدات و افزایش توطئه‌ها از سوی شیطان بزرگ (آمریکای جهانخوار) مواجه هستیم و در صحنه منطقه‌ای نیز آمریکایی‌ها سعی می‌کنند با مدیریت صحنه‌های درگیری در منطقه غرب آسیا، موقعیت متزلزل خود را ارتقا بخشند، اما در عین حال از انجام این کار عاجز هستند.

وی با اشاره به تلاش ناموفق آمریکا برای مدیریت صحنه‌های درگیری منطقه غرب آسیا تأکید کرد: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها دیگر قادر نیستند نقش کدخدایی گذشته خود را ایفا کنند اما آمریکا برای دستیابی به این جایگاه دست از تلاش برنمی‌دارد.

جزایری با اشاره به اینکه دشمن در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی نیز با شدت بیشتر و با همه قوا به جنگ انقلاب اسلامی آمده است، تصریح کرد: دولت و مردم رشید و فهیم ایران اسلامی نیز باید با همه قوا در صحنه این رویارویی حضور یابند. زیرا در این صحنه کارزار چنانچه صورت گیرد با افزایش تهدیدات مواجه خواهیم شد.

معاون ستادکل نیروهای مسلح تأکید کرد: در هیچ صحنه‌ای اعم از نظامی، اقتصادی، سیاسی، سیاست خارجی، علمی و فناوری، امور نهضت‌ها و سایر عرصه‌ها، جای کمترین عقب نشینی و ابهام و تردید وجود ندارد و به فضل الهی اسلام عزیز پیروز این مرحله حساس خواهد بود.

وی در پایان افزود: زمانی که دشمن با حداکثر ظرفیت وارد این صحنه رویارویی و تقابل شده است، باید در برابرش با همه ظرفیت به مقابله برخواست.

آگوست 6th, 2013 | تعداد بازدید/46 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir