صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

اعمال محدودیت‌های تردد از ساعت 14 تا 22 یکشنبه 13 مرداد


براي مراسم تحليف رئيس‌جمهور اجرا مي‌شود


اعمال محدودیت‌های تردد از ساعت 14 تا 22 یکشنبه 13 مرداد

سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری روز یکشنبه با حضور بیش از 50نفر از سران و شخصیت‌های جهان و صدها نفر از شخصیت‌های داخلی در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 14 تا 22 یکشنبه در تهران اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه از ساعت 14روز یکشنبه تا ساعت 19ایستگاه متروی بهارستان بسته خواهد بود و پایانه‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی میدان بهارستان نیز در این مدت فعالیتی نخواهند داشت، افزود: در عین حال اتوبوس‌های مسیر جمهوری نیز تا چهارراه مخبرالدوله نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام کرده و تمامی ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی از میدان بهارستان به چهارراه مخبرالدوله منتقل می‌شوند.

رحیمی افزود: از ساعت 14روز یکشنبه در طول خیابان سپاه، جمهوری و بزرگراه صیاد، محدودیت‌های تردد اعمال شده و بر این اساس تردد از میدان سپاه تا بهارستان و شهید مصطفی خمینی تا چهارراه سرچشمه ممنوع است. رئیس پلیس راهور تهران تصریح کرد: از شمال از میدان سپاه به سمت جنوب در طول مسیر تا میدان بهارستان تردد خودروها ممنوع است. همچنین از جنوب، خیابان شهید دیالمه از خیابان امیرکبیر به سمت شمال و در تقاطع سرچشمه از تردد وسایط نقلیه به سمت شمال جلوگیری خواهد شد. وی افزود:

همچنین از شرق طول خیابان مجاهدین اسلام، از میدان شهدا به سمت غرب مسدود خواهد شد. تقاطع خیابان ایران به سمت غرب و کلیه خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام حد فاصل خیابان ایران و میدان بهارستان نیز در طول برگزاری مراسم مسدود خواهد بود.

رحیمی به مرز غربی محدوده ممنوعیت تردد اشاره کرد و گفت: از سمت غرب خیابان جمهوری از تقاطع سعدی (چهارراه مخبرالدوله) به سمت شرق مسدود بوده و در سایر خیابان‌های فرعی منتهی به خیابان جمهوری شرقی و میدان بهارستان تردد وسایط نقلیه ممنوع است. همچنین خیابان اکباتان واقع در ضلع جنوب غربی میدان بهارستان از تقاطع ملت به سمت میدان بهارستان بسته خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به مسیرهای جایگزین اشاره کرد و گفت: خودروهایی که قصد دارند از شمال به جنوب در مسیر صیاد تردد کنند، در میدان سپاه با دوطرفه شدن خیابان طالقانی می‌توانند از طریق این خیابان و خیابان پادگان ولیعصر(عج) به خیابان شریعتی هدایت شده و از آنجا به سمت شمال یا جنوب ادامه مسیر دهند. همچنین این دسته از رانندگان می‌توانند از خیابان سعدی، چهارراه مخبرالدوله به سمت جنوب، خیابان امیرکبیر و میدان امام خمینی استفاده کرده و پس از آن به سمت شرق یا غرب بروند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درخصوص رانندگانی که قصد دارند در مسیر جنوب به شمال از ضلع شرقی محدوده، تردد کنند، گفت: بر این اساس این دسته از رانندگان می‌توانند وارد خیابان ایران و زرین‌خامه شده و از آنجا به سمت شمال یا غرب تعیین مسیر کنند. وی با اشاره به اینکه از ساعت 17 تا 22 نیز با توجه به ضیافت شام درنظر گرفته شده در اطراف کاخ موزه سعدآباد محدودیت تردد اعمال می‌شود، به ایسنا گفت: بر این اساس در این مدت در تمام خیابان‌های اطراف کاخ موزه سعدآباد ازجمله خیابان جاودان، طاهری و ملکی محدودیت کامل تردد اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهور تهران خاطرنشان کرد: در این مدت توقف وسایط نقلیه در خیابان‌های طاهری، ملکی، افرا، جاودان، فلاحی، البرز و طول ولیعصر از میدان تجریش تا چهارراه شهید چمران (پارک‌وی) در هر دو مسیر و معابر همجوار با ساختمان حافظیه (سعدآباد) ممنوع خواهد بود. همچنین در خیابان طاهری در هر دو مسیر حد فاصل خیابان فلاحی تا مجموعه سعدآباد، خیابان افرا از تقاطع خیابان ملکی و تقاطع خیابان جاودان به سمت شمال، خیابان البرزکوه در هر دو مسیر حدفاصل کوچه کیوان تا مجموعه سعدآباد، خیابان آبان و شاهین در تقاطع خیابان طاهری به سمت جنوب و خیابان مژگان تقاطع خیابان طاهری به سمت شمال تردد وسایط نقلیه ممنوع است.

آگوست 3rd, 2013 | تعداد بازدید/82 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir