صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

روابط عمومي كليد سربلندي هر سازمان است

به گزارش خبرنگار شانا معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی شامگاه(چهارشنبه دوم مرداد) در آئین اهدای جایزه سال روابط عمومی،کتاب سال روابط عمومی و رونمائی از کتاب استاندارد های روابط عمومی به شرکت ملی صنایع پتروشیمی که از سوی انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار شد اظهار کرد: روابط عمومی به عنوان کلید بالندگی و سربلندی هر سازمان نقشی تاثیر گذار در توسعه و رشد سازمان ایفا می کند.

عبدالحسین بیات افزود: همکاری و ارتباطات تعاملی و اقناعی به عنوان یک راهبرد در مسیر فعالیت روابط عمومی ها نقش آفرین است و می توان گفت که امروز روابط عمومی در هر سازمانی نقش پیشرو را دارد.

وی تصریح کرد: روابط عمومی یک هنر است و با در نظر گرفتن تمام سلایق و نظر ها پل ارتباطی سازمان و مخاطبان به شمار می رود.

مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد:جایگاه روابط عمومی بسیار ارزشمند است و رشد و توسعه نقش روابط عمومی ها در عملکرد هر سازمان می تواند سبب همگرائی بیشتر شود.

وی با بیان این که صنعت پتروشیمی پیشتاز خصوصی سازی و اجرای اصل 44 قانون اساسی پیشگام در کشور است گفت: ارتباط سازمانی و دستوری در این صنعت اکنون به همکاری بر اساس اصول شناخته شده و تعامل تبدیل شده و روابط عمومی پل ارتباطی سازمان با تمام ذینفعان است.

بیات ادامه داد: شرکت ملی صنایع پتروشیمی آمادگی دارد تا تجربه های خود را در اختیار تمام متقاضیان قرار دهد.

برپایه این گزارش در این مراسم محمد جشنی رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر پروژه نظامنامه فرآیند های روابط عمومی در سخنانی با تاکید بر نقش فرایند گرائی در روابط عمومی اظهار کرد:کتاب استاندارد های روابط عمومی که توسط دکتر یحیائی ایله ای به نگارش در آمده می تواند کارکرد های روابط عمومی را متحول کند.

وی ادامه داد: تلاش ها و پیگیری های تمام دست اندرکاران در چاپ این کتاب، منجر به دریافت جایزه سال کتاب روابط عمومی شده که می تواند به گسترش همکاری ها میان صنعت و متخصصان روابط عمومی منجر شود.

در پایان این مراسم جایزه سال روابط عمومی به شرکت ملی صنایع پتروشیمی اهدا شد و از کتاب استاندارد های روابط عمومی که با حمایت این شرکت به نگارش در آمد رونمائی شد.

جولای 27th, 2013 | تعداد بازدید/57 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir