صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

راه‌اندازی مرکز فرماندهی اطلاعات سوخت ایرانراه‌اندازی مرکز فرماندهی اطلاعات سوخت ایران

مصطفی کشکولی در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: این مرکز مشابه مرکز دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران و شرکت توانیر است و تمامی اطلاعات حمل، انتقال و تخلیه فرآورده در مبادی وارداتی، انبارهای نفت، خطوط انتقال فرآورده، مجاری عرضه و حتی نفتکش ها را در تمامی نقاط و مرزهای آبی و خاکی کشور ثبت و به صورت آنلاین در یک مرکز جمع آوری و مدیریت خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: مرکز دیسپچینگ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با هدف کنترل آنلاین توزیع سوخت کشور در زنجیره عرضه فرآورده، چهارشنبه هفته جاری راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: از طریق راه اندازی این مرکز فرماندهی تمام اطلاعات عرضه سوخت در کشور به صورت متمرکز در یک نقطه جمع آوری و هدایت خواهد شد.

کشکولی با بیان اینکه راه اندازی این مرکز نقش مهمی در کنترل لحظه به لحظه توزیع سوخت در کشور ایفا می‌کند، گفت: جمع آوری اطلاعات توزیع و مصرف سوخت تاکنون برپایه روش های قدیمی و به صورت نیمه مکانیزه مدیریت شده است و هم اکنون نیاز داریم که این اطلاعات از تمامی مبادی ورودی و خروجی به صورت آنلاین و دقیق جمع آوری و نظارت شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: راه اندازی این مرکز ( مرکز ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﻲ، ﻛﻨﺘﺮل و ﻧﻈﺎرت ﺑﺮ ﺗﻮﻟﻴﺪ، اﻧﺘﻘﺎل و ﺗﻮزﻳﻊ) که به صورت مکانیزه اطلاعات را جمع آوری و مدیریت می کند، نقش مهمی در نظارت دقیق و لحظه به لحظه توزیع سوخت در کشور خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اذعان داشت: این شرکت هم اکنون با توزیع روزانه 250 میلیون لیتر فرآورده نفتی ، 18 هزار نفر نیروی انسانی، 11 هزار دستگاه تانکر نفتکش در ناوگان حمل و نقل زمینی، 11 فروند کشتی حمل فرآورده های نفتی ساحلی، 3 هزار و 30 مجاری عرضه فرآورده و بیش از 2 هزار جایگاه CNG در سراسر کشور نقش مهم و حیاتی در زنجیره دریافت، انتقال، توزیع و عرضه فرآورده کشور برعهده دارد.

جولای 22nd, 2013 | تعداد بازدید/51 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir