صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

دریادار سیاری: تسلط بر افکار هدف اصلی دشمنان در جنگ نرم استدریادار سیاری: تسلط بر افکار هدف اصلی دشمنان در جنگ نرم است

ایسنا نوشت، دریادارحبیب الله سیاری در محفل انس با قرآن کریم که در مسجد بقیه الله (عج) مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل برگزار شد با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان طی سخنانی اظهار داشت: مراکز آموزشی در هر نیرویی دارای اهمیت بسیار بالایی است، چرا که وظیفه آموزش و تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارند.

وی با بیان این‌که مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل از مهم ترین مراکز آموزشی نیروی دریایی ارتش است، گفت: نیروهای ویژه مورد نیاز نیروی دریایی از این مرکز تأمین می شوند، نیروهایی که بایدقادر باشند تحت هر شرایطی در هوا، زمین، سطح و زیر دریا مأموریت خود را انجام دهند.

سیاری افزود: در این مرکز مهم کسانی آموزش دیده اند که در غائله کردستان با شهید چمران،در حماسه آزاد سازی خرمشهر و کوی ذوالفقاری ،دفاع از سکوهای نفتی ، انهدام سایت های راداری و موشکی حماسه های جاودان آفریدند. پس یادتان باشد شما هم پایتان را جای پای آن افتخار آفرینان گذاشته و باید راهشان را ادامه دهید.

فرمانده نیروی دریایی با تاکید بر لزوم حفظ و بالا بردن آمادگی جسمانی و استفاده از تجربیات مربیان گفت:کسانی که در پایگاه های تکاوری و تفنگداری جنوب مشغول خدمت هستند و شما که در آینده به آنها می پیوندید،‌بایستی همت بلند، غیرت، سلحشوری، جسارت، علم و دانش داشته باشید. البته نقش مربیان و اساتید بسیار اثرگذار است و بایستی همواره ضمن بروز رسانی اطلاعات خود، دارای اخلاق حسنه، معنویت بالا و ظاهری آراسته و نیکو باشند.

وی در ادامه با اشاره به جنبه‌های مختلف جنگ نرم تصریح کرد: علت این‌که دشمن جنگ نرم را در اولویت اول خود قرار داده نا امیدی او در دفاع جانانه و مستحکم نیروهای مسلح ما در طول هشت سال دفاع مقدس است.

سیاری خاطرنشان کرد: تسلط بر افکار هدف اصلی دشمنان در جنگ نرم است و در همین راستا جامعه مورد نظر آنان جوانان ما هستند که بایستی بسیار هوشیار و مراقب باشند. البته دشمن جنگ سخت را هم کنار نگذاشته پس ما هم نباید از آن غافل شویم و ضمن ارتقا توان رزمی خود در مسیر تحقق شعار «راه ما راه حسین است» از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

همچنین در ابتدای این مراسم حجه الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در سخنانی محافل انس با قرآن را نمونه ای از نشست های اهل بهشت دانست و افزود: قرآن آئینه‌ای است که خداوند با تمام وجود خود را در آن منعکس کرده است. کسانی که نمی توانند در مقابل شیطان مقاومت کنند علتش این است که با قرآن رابطه گرمی ندارند.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) اذعان داشت: ما در عصر فراگیری فتنه ها زندگی می کنیم. دشمنان، شیعه و سنی را به جان هم انداخته اند و نظاره گر این هستند که شیعه و سنی همدیگر را می کشند و آنان لذت می برند.

محمدحسنی گفت: همه ما باید به هوش باشیم. واقعاً روی تغییر فرهنگ ما کار می کنند و تنها کسانی از این فتنه ها در امانند که به قرآن پناه ببرند چرا که قرآن چون دژی محکم در برابر شیطان است.

جولای 21st, 2013 | تعداد بازدید/67 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir