صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

زیر سوال بردن عملکرد شورای اشتغال ظلم به جامعه اشتغالزایی است


برگزاری آخرین جلسه شورای عالی اشتغال؛


زیر سوال بردن عملکرد شورای اشتغال ظلم به جامعه اشتغالزایی است

به گزارش ایسنا؛ محمدرضا رحیمی در این جلسه که در مجتمع اداری- فرهنگی ولایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در منطقه سوهانک برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و توفیق کسب برکات ماه مبارک رمضان، از زحمات و تلاش‌های اعضای شورای عالی اشتغال طی سال‌های اخیر تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان این‌که «شورای عالی اشتغال تا پیش از دولت نهم 39 جلسه داشته است»، خاطرنشان کرد: این شورا در دولت نهم 11 جلسه و در دولت دهم 54 جلسه تشکیل داد که نشان دهنده اهمیت دولت دکتر احمدی نژاد به موضوع اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی است.

وی با اشاره به سخنان برخی افراد که سعی دارند عملکرد شورای عالی اشتغال را زیر سوال ببرند، افزود: برخی افراد این روزها عملکرد شورا را ضعیف و آمار اشتغال آن را بسیار پایین اعلام کرده‌اند که این رفتار ظلم بزرگی به جامعه و دست اندرکاران اشتغالزایی کشور است.

معاون اول رییس‌جمهور ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی(ره) به تنهایی در دو سال اخیر 600 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است که این رقم به تنهایی بسیار بالاتر از رقمی است که این افراد اعلام می‌کنند.

در این جلسه رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گزارشی از اهم برنامه های این نهاد برای توسعه اشتغالزایی و اقدامات انجام شده برای تحقق هدفگذاری ایجاد 500 هزار فرصت شغلی در سال 92 ارائه کرد.

رییس کل بانک مرکزی نیز در این نشست به ارائه گزارشی در خصوص اختصاص 30 درصد از منابع قرض الحسنه بانک‌های خصوصی به طرح های خوداشتغالی و مشاغل خانگی پرداخت.

گزارش مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در خصوص ساماندهی حمل و نقل بار و مسافر روستایی و پیشنهاد تامین منابع مالی خرد روستایی از طریق تاسیس صندوقهای محلی، از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور پس از پایان این جلسه از نمایشگاه دستاوردها و توانمندیهای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) بازدید کرد.

جولای 18th, 2013 | تعداد بازدید/56 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir