صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

هنرمندان راه یافته به جشنواره پیامبر اعظم (ص)معرفی شدندهنرمندان راه یافته به جشنواره پیامبر اعظم (ص)معرفی شدند

به گزارش همشهری آنلاین، مسعود زنده روح کرمانی؛ دبیر بخش تجسمی جشنواره ملی مجازی هنری پیامبر اعظم(ص) گفت: 177 اثر از 108 هنرمند در رشته های عکاسی، پوستر و تصویرسازی برای نخستین جشنواره ملی مجازی هنری پیامبر اعظم (ص) انتخاب شده است که در این جشنواره به نمایش گذاشته می‌شود.

زنده روح کرمانی افزود: 78 عکس از 46 هنرمند عکاس، 63 پوستر از 43 هنرمند طراح و 36 اثر تصویرسازی از 19 هنرمند در این جشنواره پذیرفته شده است.

دبیر تجسمی نخستین جشنواره ملی مجازی پیامبر اعظم (ص) درباره آثار رشته های نقاشی و خوشنویسی گفت: در رشته نقاشی 41 اثر و در رشته خوشنویسی 77 اثر در انتخاب اولیه پذیرفته شده است که در مرحله بعد با ارزیابی اصل آثار، فهرست نهایی آثار راه یافته به جشنواره در رشته های نقاشی و خوشنویسی نیز اعلام می‌شود.

زنده روح افزود: اسامی هنرمندان پذیرفته شده برای این جشنواره در در سایت http://www.payambar-festival.ir منتشر شده است.

وی گفت: در مجموع 1487 اثر از 584 هنرمند به دبیرخانه رسید که 533 عکس از 166 عکاس، 150 اثر تصویرسازی از 79 هنرمند، 235 اثر خوشنویسی از 109 هنرمند، 145 اثر نقاشی از 69 نقاش و 424 اثر پوستر از 161 هنرمند است.

زنده روح افزود: در بخش عکاسی حسن غفاری، کمال الدین شاهرخ و بابک کاظمی، در بخش تصویرسازی و پوستر علی هاشمی شهرکی، محمدرضا دوست محمدی و مهدی رحیمی، در رشته نقاشی کاظم چلیپا، علی ترقی جاه و احمد خلیلی فرد و در رشته خوشنویسی عین الدین صادق زاده، جواد صادقی و محمد علی قربانی آثار را انتخاب و داوری می‌کنند.

زنده روح کرمانی درباره نمایشگاه گفت: نمایشگاه آثار این جشنواره به صورت مجازی برگزار می‌شود و آثار منتخب از اول مردادماه در سایت http://www.payambar-festival.ir به نمایش گذاشته می‌شود.

جولای 11th, 2013 | تعداد بازدید/81 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir