صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

اگر آی‌پد دارید، حتما اپلیکیشن glasses.com را نصب کنید!

اگر برای خرید یک عینک طبی تازه یا یک عینک آفتابی به فروشگاه‌ها بروید، می‌بینید که عملا انتخاب چیز ساده‌ای نیست. شما عملا تا عینک را روی چهره خودتان آزمایش نکنید، متوجه نخواهید شد که عینک به شما می‌آید یا نه. شما وقت کمی برای آزمایش مدل‌های مختلف دارید و فروشندگان هم اغلب بداخلاقند و شکیبا نیستند.

بنابراین در آغاز تابستان که اغلب مصادف است با زمان اوج خرید و فروش عینک‌های آفتابی، در این پست یک اپلیکیشن بسیار عالی به شما معرفی می‌کنم که فرایند انتخاب و آزمایش عینک را بسیار ساده، دقیق و فرح می‌کند.

اپلیکیشن glasses.com کاملا رایگان است.

07-07-2013 09-47-35 AM

نخست اپلکیشن یک مدل سه‌بعدی از صورت شما درست می‌کند، برای این کار باید جلوی یک آینه بروید، نور کافی را بقرار کنید و طبق دستورالعمل سرتان را به راست و چپ بچرخانید، اپلیکیشن فیلم حرکت صورت شما را می‌گیرد و مدل سه‌بعدی را به صورت خودکار درست می‌کند.

اپلیکیشن‌های زیادی هستند که می‌شود با استفاده از آنها، می‌توان ملحقاتی به صورت اضافه کرد، مثلا ریش و سبیل مجازی گذاشت یا کلاه تست کرد و تغییرات دیگر روی صورت انجام داد، اما کار glasses.com واقعا بی‌نظیر است و تجربه‌ای که از کار با این اپ خواهید داشت با بقیه‌ اپ‌ها قابل مقایسه نیست.

پس از طی مراحل ضبط صورت و تعیین مدل سه‌بعدی، شما می‌توانید شاهد جادوی اپلیکیشن باشید و انواع و اقسام عینک‌های طبی و آفتابی را به صورت مجازی روی صورت خود آزمایش کنید.

07-07-2013 09-48-21 AM

شما می‌توانید صورت خود را در حالی که عینک به چهره دارید در زوایای مختلف ببینید، حتی می‌توانید عینک را با تپ کردن روی صورت خود جابجا کنید.

07-07-2013 09-47-49 AM

در عین حال اگر حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، با این اپ می‌توانید عکس‌های جالبی از چهره خود درست کنید، این عکس را در آی‌پد خودتان ذخیره کنید یا حتی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

07-07-2013 09-47-20 AM

شما می‌توانید از دوستان خود نظر بخواهید و از آنها بپرسید که کدام عینک بیشتر به شما می‌آید. مشخصات دقیق هر عینک و قیمت آن هم در این اپلیکیشن قابل مشاهده است.

جولای 8th, 2013 | تعداد بازدید/69 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir