صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

ولاسکو: کوبا سرزمین چه‌گوارا است و داستان متفاوتی با ایتالیا داردولاسکو: کوبا سرزمین چگواراست و داستان متفاوتی با ایتالیا دارد

خولیو ولاسکو به ایسنا گفت: در نخستین جلسه تمرینی در کوبا شاهد شرایط نرمالی بودیم. ما سفر خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و طبیعی است که پس از ساعت‌ها پرواز شروع دوباره تمرینات قدری سخت باشد. اما این هم بخشی از شرایط خاص مسابقات لیگ جهانی است. بازیکنان باید یاد بگیرند که خارج از خانه و در کشورهای مختلف با اختلاف زمانی قابل توجه چگونه ساعت خواب خود را تطبیق دهند.

وی افزود: تمرین خوبی را در نخستین روز اقامت در کوبا پشت سر گذاشتیم. فکر می‌کنم فردا شرایط بهتر هم می‌شود. بازیکنان باید بیاموزند که بعد از سفرهای طولانی زیاد استراحت نکنند. این نیز بخشی از مسابقه است. باید بتوانیم در شرایط سخت هم تمرین خود را دنبال کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره میزبانی کوبا نیز تاکید کرد: هتل و کیفیت غذاها خیلی مطلوب است. غذاهای اسپانیایی با کیفیتی سرو می‌شود. هتل ملیا(محل اقامت تیم ملی والیبال ایران) هم شرایط خوبی دارد. تا اینجا که یک روز از اقامت ما در کوبا می‌گذرد شرایط مطلوب است. اینجا سرزمین اسپانیایی تبارها و چگوراست و البته تفاوت‌هایی با ایتالیا و ایران دارد.

ولاسکو درباره بازی با کوبا نیز گفت: کوبا تیم جوانی در اختیار دارد. ممکن است آن‌ها در کوتاه مدت همه ویژگی‌های خود را نشان ندهند. هر یک از بازی‌های آن‌ها مقابل آلمان، صربستان و ایتالیا و روسیه شرایط متفاوتی با یکدیگر داشت. من فکر می‌کنم باید در درجه اول بازی خوبی مقابل کوبا داشته باشیم. به مردم ایران هم می گویم نباید زیاد به پیروزی مقابل ایتالیا فکر کنیم. زیرا هر مسابقه داستان متفاوتی دارد.

جولای 4th, 2013 | تعداد بازدید/136 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir