صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

سردار سلامی: آمریکا هنوز غیرقابل اعتماد است
سردار سلامی: آمریکا هنوز غیرقابل اعتماد است

به گزارش ایرنا ، سردار حسین سلامی همزمان با ۱۶ آذر روزدانشجو، در کنگره شهدای دانشجوی استان گلستان در گرگان افزود: یکی از نشانه‌های این رفتارآمریکا درقبال برجام و تصویب ۱۰ساله قانون داماتو، ناتوانی این کشور از مقابله با ایران،به دلیل پذیرش شکست های متوالی ازکشور ما است.

وی گفت: برجام نسخه ای نیست که آمریکا بتواند از بستر آن دست های ایران را ببندد و اتفاقات را به گونه ای پیش ببرد که ما را ملزم به انجام هر رفتاری مطابق میل خود کند.

جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: استراتژی ایران در مقابل این گونه رفتارهای آمریکا، مقابله به مثل و عکس العمل متناسب و دقیق برای رسیدن به حق واقعی است که در مسیر آن هیچ باکی حتی از گرفتن حق از قدرت های بزرگ دنیا هم وجود ندارد.

سردار سلامی در ادامه افزود : مبارزه سرسختانه و بدون عقب نشینی ایران در طول ۳۸ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و از سوی دیگر گرفتار شدن در جنگ های بی سرانجام و صرف بودجه های کلان، آمریکا را به کشوری درحال افول بامشکلات فراوان داخلی و اقتصادی تبدیل کرده است.

وی افزود:‌آمریکا دیگر آن کشور قدرتمند و تصمیم گیر اصلی دنیا نیست و قدرت نظامی این کشور در حال فروپاشی است.

جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: خستگی و افسردگی ناشی از حضور طولانی مدت در جنگ های فرسایشی در کشورهای دیگر و پذیرش شکست های فراوان، بخش زیادی از انرژی و قدرت این کشور را گرفته و مرکز ثقل قدرت های برتر دنیا در حال تغییر است.

سردار سلامی افزود: ایران کنونی، از هر زمان دیگر قدرتمندتر و مسلط تر به شئون و سرنوشت خود است و در ذیل راهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب ، دغدغه ای برای تامین منافع و حفظ دستاوردهای ملی کشور وجود ندارد.

وی ادامه داد: دشمنان باید قدرت ملت ایران را به درستی محاسبه کنند و دچار خطا در تصمیم گیری های خود نشوند.

جانشین فرمانده کل سپاه همچنین با یادآوری مشکلات فراوان داخلی در آمریکا، گفت: بحران شخصیت و هویت یکی از بزرگترین مشکلات و گرفتاری های این کشور مدعی مدیریت جهانی است و وجود آمار بالای طلاق و فروپاشی خانواده، صرف بودجه در جنگ های بی سرانجام و افزایش کودکان بدون خانواده، آینده این کشور را با تردیدهای فراوان و آسیب های قابل انتظار مواجه کرده است.

سردار سلامی بیان کرد: قدیمی بودن بخش عمده ای از زیرساخت های آمریکا، صرف بیش از ۶ تریلیون دلار درعراق و افغانستان وسوریه وکاهش برخورداری از ثروت جهانی از ۴۵ درصد به ۲۰ درصد ،نشانه های دیگری است که ثابت می کند آمریکا دیگر قدرت اول جهان نیست واین کشور در مسیر نزول و سقوط قرار دارد.

وی افزود: آمریکای این روزها تفاوت فراوانی با کشور ثروتمند دهه های قبل دارد و بی تردید این کشور مدعی تسلط بر جهان ، دچار پوسیدگی و نابودی از درون است.


دسامبر 6th, 2016 | تعداد بازدید/46 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir