صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

ساخت خودروهای برقی جگوار لندروور در انگلیس
ساخت خودروهای برقی جگوار لندروور در انگلیس

به گزارش ایسنا، این خودروساز که متعلق به شرکت هندی تاتا موتورز است، سال گذشته حدود یک سوم از ۱.۶ میلیون خودروی ساخت انگلیس را تولید کرد.

اما رالف اسپت، مدیرعامل جگوار لندروور اظهار کرد: این خودروساز که سه کارخانه خودروسازی در مرکز و شمال انگلیس دارد، ممکن است تولید بیشتری را به این کشور منتقل کند.

وی در یک کنفرانس صنعتی اعلام کرد: جگوار لندروور قصد دارد در وست میدلندز که مرکز طراحی و مهندسی این شرکت است، خودروهای برقی بسازد.

مدیرعامل جگوار لندروور در سپتامبر به رویترز گفته بود: ساخت باتریهای برقی و خودروهای برقی در بازار خانگی در صورت مناسب بودن شرایط از جمله تست پایلوت و حمایت علمی، منطقی به نظر می‌رسد.

دولت انگلیس بدنبال پیشنهادهایی که برای ارتقای جایگاه این کشور به عنوان کانونی برای نوآوری در سالهای اخیر مطرح شده است، هفته گذشته ۳۹۰ میلیون پوند (۴۸۵ میلیون دلار) حمایت مالی برای حمایت از فناوریهای اتوماتیک و سبز اعلام کرد.

جگوار لندروور درباره اینکه چه زمانی در انگلیس خودروی برقی تولید خواهد کرد یا تعداد مشاغلی که ایجاد می‌شوند، اظهارنظر نکرد.

هرگونه تولید جدید به نفع صنعت خودروی انگلیس خواهد بود. خودروساز ژاپنی نیسان هم پس از دریافت تضمین برای حمایت دولتی، اخیرا اعلام کرد دو مدل جدید در انگلیس تولید خواهد کرد.

پس از اینکه نیسان بدنبال هزینه‌های احتمالی مربوط به تصمیم انگلیس برای خروج از عضویت اتحادیه اروپا (بریگزیت)، خواستار حمایت دولتی شد، مدیرعامل جگوار لندروور به رویترز اظهار کرد خواهان برخوردار منصفانه دولت است.

بر اساس گزارش رویترز، جگوار لندروور که ماه جاری نخستین خودروی برقی خود را در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی کرد، عرضه نوع برقی مدلهایش تا پایان دهه جاری را هدف‌گذاری کرده است.


نوامبر 27th, 2016 | تعداد بازدید/50 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir