صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

دشمنی آمریکا از طریق تعامل رفع نخواهد شد
دشمنی آمریکا از طریق تعامل رفع نخواهد شد

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عطاءالله صالحی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی زمینی ارتش ، گفت: ما زمانی با عراق جنگیدیم و او دشمن فصلی ما بود و الان نیست اما دشمن طولی دشمنی است که هدفش را نسبت به ما در طول زمان از دست نمی‌دهد و امریکا دشمن طولی ایران است و نباید فکر کنیم با یک تعامل این دشمنی از بین می‌رود.

وی تصریح کرد: آمریکا تبدیل به یک گرگ شده حال چگونه می‌توان در برابر آن کوتاه آمد؟ مگر کودتای ٢٨ مرداد علیه جمهوری اسلامی نبود و مگر ما می‌توانیم آن را فراموش کنیم؟

فرمانده کل ارتش گفت: حال این موجود که جز گرگ صفتی کار دیگری ندارد، می تواند بعنوان برادر بزرگ دست کسی را بگیرد و به کسی کمک کند؟

وی با بیان اینکه معتقدم آمریکا مثل گرگ و دشمن ما است و ما در صحنه عمل عمق توان و قدرت خود را نشان داده‌ایم، افزود: ما با دشمنی روبرو هستیم که با ترفندهای مختلف، افرادی را برای جنگ جلو می اندازد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتصاب امیر حیدری به فرماندهی نیروی زمینی، تصریح کرد: از امیر حیدری درخواست داریم بسترهای آمادگی در حوزه جنگهای نوین را برای رسیدن به اهداف فراهم کند.

فرمانده کل ارتش همچنین با اشاره به موقعیت ممتاز جمهوری اسلامی در منطقه، سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه را یکی از مرواریدهای نیروهای مسلح ایران عنوان کرد.

سرلشکر صالحی اظهار داشت: در دوره فرماندهی امیر پوردستان اقدامات بزرگی در نزاجا صورت گرفت و بستر برای کارهای بزرگ دیگری هم فراهم شد.

وی گفت: در دوره فرماندهی امیر پوردستان اقدامات بزرگی در نزاجا صورت گرفت و بستر برای کارهای بزرگ دیگری هم فراهم شد.

وی ادامه داد: در این مدت لشکرهای قدیمی حسب امر فرمانده معظم کل قوا به منظور چابک سازی و طی طرح ثامن الائمه(ع) به تیپ مستقل تبدیل شدند و تولید و طراحی سلاح های جدید و دستیابی به تانک نوین در زمان فرماندهی ایشان به نتیجه رسید.

وی تجربه مستشاری و تشکیل ساختار و سازمان جدید و نیز بکارگیری پهپاد در عرصه تاکتیکی را از دیگر دستاوردهای فرماندهی امیر پوردستان در نزاجا عنوان کرد و گفت: موضوع دیگر طراحی و ساخت جمرهایی بود که امروز نیروهای دیگر هم از آن استفاده می‌کنند.

وی داشتن بصیرت را یکی از مهمترین مولفه‌ها برای همه مسئولین کشور دانست و افزود: کارهای اطلاعاتی ما بررسی جو، زمین و دشمن است و مردم خوب می‌دانند که چه کسی آنها را تهدید می‌کند.


نوامبر 21st, 2016 | تعداد بازدید/60 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir