صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

مدیریت اجرایی کشور از ظرفیت‌های بسیج استفاده کند
مدیریت اجرایی کشور از ظرفیت‌های بسیج استفاده کند

به گزارش بسیج، سردار محمد شیرازی رییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ۵ سال اخیر سازمان بسیج مستضعفین گفت: توفیقی حاصل شد و از نمایشگاه دستاورد های بسیج بازدید و عملکرد بسیجیان عزیز را رصد کردم.

وی ادامه داد: این همه پیشرفت، توجه و کار آمدی که در بخش های قابل توجهی از بسیج بوجود آمده است می تواند نماد الگو گیری در بخش‌های دیگر کشور باشد.

سردار شیرازی در ادامه تأکید کرد: انتظاری که امام خامنه‌ای و مردم ایران دارند این است که بسیج در همه بخش‌ها، موضوعات، اقشار و فرصت‌هایی که پیش آمده خودش را نشان دهد.

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا خاطرنشان کرد: بسیج یعنی متن مردم و متن مردم یعنی ظرفیت کشور و انقلاب اسلامی؛ این ظرفیت‌ها، ظرفیت کمی نیست و همیشه باید از ظرفیت بسیج در همه عرصه‌ها استفاده کرد.

وی یادآور شد: امروز بسیج در بخش‌های علمی و نوآوری‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد لازم است، بسیج این کارآمدی را نشان دهد که به لطف خدا توانستیم تا امروز بخش‌ها و ظرفیت عظیم را نشان دهیم.

شیرازی با بیان اینکه نشان دادن این ظرفیت‌ها هنر می‌خواهد تصریح کرد: این که بتوانیم ظرفیت‌های بسیج را نشان دهیم به نوعی یک کارآمدی محسوب می‌‌شود البته مهمتر از کارآمدی، توسعه این گونه توانمندی ها است تا بتوانیم تمام ظرفیت های موجود در کشور را پای کار بسیج بیاوریم.

این مقام ارشد نظامی تأکید کرد: همه ظرفیت‌های کشور باید پای کار بسیج باشند از جمله بخش اجرایی و مدیریت اجرایی کشور باید این ظرفیت‌های عظیم را در بسیج ببینند و از آن استفاده کنند اگر اینگونه باشد هیچ مشکلی را نمی توان برای کشور متصور شد کما اینکه امروز هم مشکلی در این خصوص نداریم.

وی در پایان متذکر شد: ظرفیت‌های بسیج بسیار بیشتر از آن است که امروز به آن توجه می‌شود و این مساله نکته اساسی است که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.


نوامبر 20th, 2016 | تعداد بازدید/61 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir