صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

انتشار و دانلود جوملا فارسی 1.5.14، گروه نرم افزاری جوملا

انتشار بسته کامل جوملا فارسی نسخه 1.5.14 توسط گروه نرم افزاری جوملاگروه نرم افزاری جوملا به عنوان اولین و تخصصی ترین مرجع آموزش، پشتیبانی و توسعه نرم افزار مدیریت محتوای جوملا در ایران، پنجمین نسخه حرفه ای و تکمیلی جوملا فارسی 1.5.14 را با نام [Wojmamni ama naiki] و دسترسـی سریع و آسـان به آن را جهت طراحی و پیاده سازی پرتال های سازمانی و وب سایت ها، اعلـام و منتشر می‌کند. حدود یک هفته از زمان انتشار جوملا 1.5.13 در پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۸۸ می‌گذرد. هدف گروهِ گسترش و برنامه‌نویسان جوملا! که مشغـول کار بر روی این پـروژه هستند، ادامه‌ی انتشار نسخه‌های به‌روز رسانی‌ جوملا و در درسترس قرار دادن آسانِ آن به کاربران، به صورت مداوم و منظـم می‌باشد.

در این نسخه از joomla 1.5.14 شاهد رفع دو مشکل و یک باگ امنیتی در سطح پائین می باشیم.

در راستای این اصلاحات، قدم بزرگی برای به روز رسانی PEAR به نسخه ی جدید BSD برداشته شده است. به روز رسانی ای که باعث شده تا پایگاه داده به طور کامل با GPL اجرا شود. همچنین در این نسخه ویرایش گر متون TinyMCE نسخه 3.2.4.1 بروز شد، البته باید بدانید که هدف غایی این انتشارات پی در پی دستیابی به یک نسخه ی روان و منظم از جوملا و همان جوملا 1.6 می باشد.

انتشار بسته فارسی پس از بررسی جوملا انگلیسی نسخه 1.5.14 در فاز اول و در پی کسب نظرات و پیشنهادات تعداد زیادی از کاربران، منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است و دارای قابلیت های بسیاری نسبت به نسخ قبلی است.

این نسخه از جوملا حاصل تجربه و دانش های کسب شده توسط گروه نرم افزاری جوملا می باشد و نسبت به سایر نسخه های منتشر شده توسط سایرین تفاوت های چشمگیری دارد.

در فاز دوم انتشار این نسخه، تمامی مشکلات سری های قبل رفع شده و امکاناتی نيز به صورت بومی برای افزایش قدرت و پایداری برنامه بدان افزوده شده است به همین خاطر بررسی این فابلیت ها قبل از انتشار بسته تکمیلی فارسی، کاملا الزامی و زمان بر بوده است.

ما وظیفه فارسی سازی، آموزش و پشتیبانی جوملا را برای زبان فارسی به عهده گرفته ایم و كاربران را برای استفاده از این نرم افزار محبوب به صورت حرفه ای راهنمایی می كنیم.

از زحمات تمامی همکاران خود در گروه نرم افزاری جوملا در انتشار این نسخه تقدیر و تشکر می کنیم

http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/10821/42874/fa-IR_Joomla_Software_Group_full.1.5.14v8.zip

سپتامبر 13th, 2009 | تعداد بازدید/119 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir