صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

توصیه رعایت اخلاق در انتخابات به رسانه‌هاتوصیه رعایت اخلاق در انتخابات به رسانه‌ها

در انعکاس اینگونه نظرها باید مراقب بود. محمد جعفر محمدزاده که در همایش منادیان حماسه سخن می‌گفت، تأکید کرد: اخلاق انتخاباتی اقتضا می‌کند که کاندیداها از تخریب یکدیگر و قوای سه‌گانه و نهادهای حاکمیتی بپرهیزند و اخلاق رسانه‌‌ای و قانون مطبوعات نیز حکم می‌کند که درصورت بروز چنین تخریب‌هایی از انعکاس و اشاعه آن در رسانه‌ها خودداری شود. همایش منادیان حماسه دیروز در ساختمان وزارت ارشاد برگزار شد و هدف از برگزاری آن «هم‌اندیشی در راهبرد انتخاباتی» اعلام شد.

وزیر ارشاد دولت دهم نیز در سخنان خود در این همایش با بیان اینکه انتخابات فقط نزاع و کشمکش سیاسی نیست، گفت: همه فعالان عرصه رسانه در این جهت حرکت کنند. محمد حسینی‌با بیان اینکه در این عرصه هر قلم و قدم مهجور است بیان‌داشت: این امر به شکلی است که می‌ارزد آبروی افراد در این مسیر نثار شود.

رحیمیان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید نیز در وقت سخنرانی خود نقش رسانه‌ها را در انتخابات آتی سرنوشت‌ساز خواند و گفت: رسانه‌ها باید موجب دلگرمی و امید بیشتر در بین مردم شوند. او با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در شرایط حساس و خاصی قرار دارد، گفت: ما باید استفاده لازم و مطلوب را از انتخابات ببریم و اجازه ندهیم دشمن سوءاستفاده کند. آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هم گفت: افرادی که دیگران را در رسانه‌ها لجن‌مال می‌کنند، بدانند که به موقع نوبت خودشان هم خواهد رسید. او ادامه داد: ممکن است فرد سیاستمدار و خبرنگاری با لجن‌مال کردن به پول خوبی هم برسد اما این پول‌ها نجس است.

آوریل 30th, 2013 | تعداد بازدید/91 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir