صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

مورینیو: به بازیکنانم گفتم با 4 گل شکست بخورید!


پس از شکست مقابل دورتموند


مورینیو: به بازیکنانم گفتم با 4 گل شکست بخورید!

به گزارش ایسنا، رئال مادرید در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر میزبانش بوروسیا دورتموند متحمل شکست سنگینی شد.

ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید پس از بازی در کنفرانس خبری خود گفت:‌ به نظرم آنها تیم برتر میدان بودند . دورتموند در تمام درگیری‌های فردی در بازی پیروزی شد . آنها قوی تر از ما ظاهر شدند. نمیدانم به یکباره چه اتفاقاتی در نیمه دوم افتاد. تیم ما نتوانست به بازی برگردد و در زمان اندکی از بازی 3 گل دریافت کردیم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه با خوش‌بینی نسبت به صعود تیمش به بازی پایانی لیگ قهرمانان گفت : به کار خودمان ایمان داریم. ما برای هر چیزی در این مرحله آماده هستیم. در این بازی چند تن از بازیکنان ما نمایش خوبی نداشتند. در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حق چنین اشتباهاتی ندارید که ما در بازی برابر دورتموند مرتکب شدیم.

مورینیو درباره مهار لواندوفسکی در بازی گفت:‌ درباره او آنالیز زیادی انجام دادیم. همه چیز را درباره او به دقت کافی مطالعه کردیم اما در 3 توپ که نصیب او شد توانست گلزنی کند و این ناامید کننده است. در موقع گل نخست توپ را از دست دادیم تا لواندوفسکی گلزنی کند و در ادامه بازی این بازیکن را از دست دادیم .امشب کمک زیادی به لواندوفسکی کردیم تا برترین بازیکن زمین شود.

در ادامه خبرنگاری از مورینیو درباره اینکه در بین دو نیمه به بازیکنان تیمش چه گفته است که به یکباره 3 گل دریافت کردند با حالت طعنه گفت :‌به بازیکنانم گفتم یک – یک نتیجه بدی است و من می خواهم که با 4 گل شکست بخورید!

سرمربی رئال مادرید درباره شانس تیمش برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت :‌ کار ما خیلی سخت است اما در فوتبال هر اتفاقی می تواند رخ دهد. اگر در بازی برگشت یک شب فوق العاده داشته باشیم و بتوانیم از شانس های گلزنی مان با دقت استفاده کنیم, می توانیم این نتیجه را جبران کنیم.

آقای خاص در ادامه گفت: وقتی شکست می خورم و سزاوار شکست نیستم برای من خیلی سخت است و مشکل اما وقتی شکست می خورم و شایسته آن هستم آن را می پذیرم درست مثل امشب.

با شکست رئال مادرید اکنون این تیم امید وار است بتواند با اختلاف 3 گل در برنابئو پیروز شود تا بتواند به دیدار فینال راه یابد.

آوریل 25th, 2013 | تعداد بازدید/18 views | دسته بندی :
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir