صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

مديرعامل جديد پتروشيمي اروند منصوب شد

به گزارش شانا مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درمراسم  معارفه مدیر عامل جدید پتروشیمی اروند با آرزوی توفیق به‌ منظور دستیابی به قله‌های جهانی اقتصادی و سیاسی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، از تلاش‌های همکاران خود در پتروشیمی اروند قدردانی کرد.

مهندس عبدالحسین بیات، پتروشیمی اروند را یادگار تحقق “ما می‌توانیم” دانست و افزود: با وجود تمام فشارهای اقتصادی و تحریم‌های سیاسی، راه‌اندازی اروند، توانمندی و اقتدار ایران و ایرانی را به رخ دشمنان کشید.

وی ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از صنایع مهم در کشور و دنیا به تولید پتروشیمی اروند وابسته‌اند و تولید PVC اروند بازارهای ایران و کشورهای منطقه را تنظیم و در حذف دلال بازی نقش موثری داشته است.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی یادآور شد: راه‌اندازی اروند باعث شد تا بسیاری از مواد خام خدادادی را که ما به قیمت ناچیز در اختیار دیگران قرار می‌دادیم، به دست پرتوان کارشناسان و متخصصین خود تبدیل به محصولات با ارزش افزوده و نیاز جامعه کرد.

وی ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند موسوی، دوران مدیریت وی را دوران سختی عنوان کرد و گفت: اگر خداوند در شرایط سخت به انسان توفیق استقامت و پایداری دهد، نعمتی پر فضیلت به او عطا کرده است.

بیات، همچنین ضمن معرفی مدیرعامل جدید به همکاران خود، برای وی آرزوی توفیق کرد و هم از هلدینگ خلیج فارس و هم از کارکنان پتروشیمی اروند خواست تا ایشان را در مسئولیت جدید یاری کنند.

حمید فدایی، مدیرعامل جدید پتروشیمی اروند نیز ضمن تشکر از زحمات موسوی، اولین هدف خود را رسیدن به ظرفیت اسمی تولید عنوان کرد و ابراز کرد: رسیدن به این هدف که امیدواریم در کوتاه مدت محقق شود مستلزم مشارکت پویای منابع انسانی موجود در این مجتمع است.

وی پیش از این رئیس مجتمع پتروشیمی نوری عسلویه بوده است.

آوریل 20th, 2013 | تعداد بازدید/131 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir