صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

گل محمدی سرمربی حتمی فصل آینده پرسپولیس؛ فهرست مازاد نداریم


رويانيان:


گل محمدی سرمربی حتمی فصل آینده پرسپولیس؛ فهرست مازاد نداریم

مهر نوشت: محمد رویانیان در خصوص صحبت‌هایی که در برخی رسانه‌ها مبنی بر فهرست بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده رقابت‌های لیگ بر‌تر مطرح شده، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازهم باید تاکید کنم گل‌محمدی سرمربی تیم در فصل آینده خواهد بود و ما با هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده‌ایم. بر این اساس از گل‌محمدی خواستم با توجه به اینکه در آستانه پایان رقابتهای این فصل هستیم، برای آنکه زمان را از دست نداده و از سایر تیم‌ها عقب نیفتیم، فهرست بازیکنان مازاد و مورد نیاز خود را به ما بدهد.

وی در همین خصوص افزود: پس از این درخواست، گل‌محمدی به من اطمینان خاطر داد با همین بازیکنان موجود و ایجاد یکسری تغییرات فنی و تغییرات در برنامه‌ریزی‌ها بویژه برای آماده‌سازی تیم، پرسپولیس فعلی، پتانسیل قهرمانی در فصل آینده رقابتهای لیگ بر‌تر را دارد، بنابراین هیچ فهرستی در فصل نقل و انتقالات نخواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: من نیز با توجه به اطمینانی که به گل‌محمدی دارم، در این خصوص به وی اختیار تام داده‌ام اما به او گفتم چون فصل آینده علاوه بر حضور در جام حذفی و لیگ بر‌تر به احتمال زیاد در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور خواهیم داشت، برای تقویت تیم و جذب بازیکنان مورد نیاز از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد و از همه توان خود استفاده می‌کنم.

وی تاکید کرد: من همچنین از گل‌محمدی خواسته‌ام هرگونه برنامه و تغییراتی را که برای آماده‌سازی و تقویت تیم نیاز دارد، هرچه سریعتر به من اعلام کند از جمله اینکه تیم چند اردو باید داشته باشد یا در کدام کشور می‌خواهند اردو بزنند.

رویانیان در خصوص درخواست یحیی گل‌محمدی مبنی بر پرداخت بخشی دیگر از قرارداد بازیکنان تصریح کرد: من با درخواست گل‌محمدی برای پرداخت بخشی دیگر از مطالبات مالی بازیکنان مخالفتی ندارم و قطعا تا 20 اردیبهشت که بازهای لیگ بر‌تر و جام حذفی به پایان می‌رسد، مطالبات مالی بازیکنان را پرداخت کنم اما در حال حاضر در جایگاه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معذوریت‌هایی دارم.

وی خاطرنشان کرد: تا پیش از آغاز سال نو، حدود ۷۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم و فقط پاداش دو بازی آن‌ها معوق مانده که آن را نیز بزودی می‌پردازیم اما به رغم درخواست سرمربی تیم در این خصوص، من هم در جایگاه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نگرانی‌ها و دلایل خاص خود را دارم. از جمله اینکه هنوز لیگ به اتمام نرسیده و فینال جام حذفی انجام نشده، بنابراین نمی‌توانم با بازیکنان تسویه حساب کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: موضوع مهم دیگر اینکه تیم ما تازه خود را پیدا کرده و نقاط ضعف و قوت آن مشخص شده است، بنابراین دوست ندارم در شرایط فعلی بازیکنان به رفتن و حتی مذاکره با تیم دیگری فکر کنند.

وی با تاکید بر اینکه معتقدم اگر با همین تیم بخواهیم فصل آینده به رقابت‌های لیگ بر‌تر وارد شویم، باید یکسری تغییرات در رفتار و نگاه ما ایجاد شود تا به قهرمانی در لیگ برسیم، یادآور شد: یکی از تغییراتی که در این خصوص باید صورت گیرد، این است که باید پرداخت‌های مالی به بازیکنان و کادر فنی منظم شده و بر اساس توانایی‌های باشگاه صورت گیرد.

رویانیان تصریح کرد: در حال حاضر به دنبال این هستیم که به موقع و تا پیش از اتمام ۲۰ اردیبهشت حق و حقوق بازیکنان را بدهیم و با آن‌ها تسویه حساب کنیم اما انتظار من به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس این است که بازیکنان نیز نسبت به ارتقای جایگاه پرسپولیس در لیگ بر‌تر و قهرمانی در جام حذفی همه تلاش خود را بکنند زیرا اگر پرسپولیس در جام حذفی قهرمان شده و سهمیه آسیا را کسب کند، با اینکه این اتفاق نیفتد شرایط متفاوتی خواهد داشت.

وی در همین خصوص افزود: آیا ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس حقشان نیست که تیم محبوب‌شان در این فصل سهمیه آسیا را کسب کند. درست است من به عنوان مدیر عامل باشگاه باید به فکر پرداخت باقی‌مانده مطالبات مالی بازیکنان باشم اما از طرفی دیگر باید پاسخگوی هواداران نیز باشم. همانطور که من باید به پرداخت باقی‌مانده مطالبات مالی بازیکنان و کادر فنی بیندیشم، آن‌ها نیز باید به قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیا فکر کرده و همه تمرکز خود را روی آن قرار دهند زیرا این موضوع کمترین حق هواداران است، در واقع این موضوع تقاضایی دو طرفه بین من با کادر فنی و بازیکنان تیم است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: طبق درخواست سرمربی تیم تا مهلت اعلام شده باقی مانده، پول بازیکنان را خواهم داد اما آن‌ها نیز باید برای قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیا احساس مسئولیت کنند و در این خصوص بازیکنان باید تفکر حرفه‌ای داشته باشند زیرا قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیا حداقل خواسته هواداران در این فصل است.

آوریل 20th, 2013 | تعداد بازدید/103 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir