صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

کرانچار: تساوی با استقلال به سود ماستکرانچار: تساوی با استقلال به سود ماست

به گزارش ایسنا، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال این بازی را تعیین کننده سرنوشت قهرمان لیگ برتر دانست و گفت: تیم برنده در این بازی به احتمال فراوان جام را کسب می‌کند و به همین دلیل اهمیت زیادی دارد، اما نگرش ما به این بازی این است که در آن شکست نخوریم چون تساوی هم به سود ما است.

وی در ادامه گفت: امیدوار هستم که دو شکست پی در پی ما برابر الاهلی عربستان تاثیر عمیقی بر بازیکنان نگذاشته باشد و آنها فردا بازی با کیفیتی برابر استقلال انجام دهند. ما باید تمام تلاشمان را بکنیم که مجبور نشویم در دو هفته‌ پایانی منتظر اشتباه رقبا باشیم.

سرمربی سپاهان همچنین گفت: تمام تمرکز ما در این بازی بر نباختن است، چون به این وسیله در رقابت‌ها برای کسب قهرمانی باقی می‌مانیم. ضمن این که استقلال بازی‌های سختی را پیش‌رو دارد و هر چند فوتبال قابل پیش‌بینی نیست،‌ من معتقدم که سپاهان برابر داماش و آلومینیوم کار راحت‌تری خواهد داشت.

کرانچار همچنین گفت: مشکلی که برای بازی فردا داریم، سلامتی چند تن از بازیکنانمان است. احمد جمشیدیان به شدت مصدوم شده و برابر استقلال غایب است. حسین پاپی هم در مچ پایش احساس درد می‌کند و نوید کیا هم مصدوم است. البته تا زمان بازی 24 ساعت وقت داریم که در صورت امکان مصدومان را برسانیم. بولکو هم در بازی قبلی کارت قرمز گرفته بود و محروم است.

وی در ادامه درباره برنامه‌اش برای تغییرات در سپاهان پس از پایان فصل گفت: مطمئنا تغییر زیادی در ترکیب تیم نخواهیم داشت،‌ ممکن است دو یا سه بازیکن جدید جذب کنیم.

در پایان خبرنگاری از کرانچار پرسید که آیا مصاحبه نکردن بازیکنان این تیم در فرودگاه به دستور وی بوده است که وی در پاسخ گفت: ما به همیشه به بازیکنان گفته‌ایم که از صحبت با رسانه‌ها استقبال کنند و برای این کار آنها را تشویق می‌کنیم اگر آنها از مصاحبه امتناع کردند نظر شخصی‌شان بوده است.

آوریل 14th, 2013 | تعداد بازدید/97 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir