صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

آسمان بارانی در ایران در روزهای شنبه و یکشنبه


روزهای شنبه و یکشنبه، آسمان برخی نواحی کشور بارانی می‌ شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی، از ورود سامانه جدید بارشی از اواخر امروز به کشور خبر داد و گفت: بر همین اساس، در روزهای شنبه و یکشنبه، آسمان برخی از نواحی کشور بارانی می‌ شود.


باران
امیدوار شهری گفت: بررسی نقشه‌ های پیش‌یابی نشان می‌دهد یک سامانه بارشی از اواخر امروز، از غرب وارد کشور می‌شود و در روزهای شنبه و یکشنبه در مناطق مختلف کشور فعالیت می کند.


وی افزود: بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود فردا در استان‌های کرمانشاه، ایلام، لرستان،‌ همدان،‌ چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه‌ و بویراحمد، غرب اصفهان، شرق خوزستان، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، اردبیل، گیلان و مازندران شاهد بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد باشیم.


مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی تاکید کرد: این وضع، فردا و روز یکشنبه برای استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی با شدت کمتری ادامه می یابد.


امیدوار شهری افزود: در روز یکشنبه در استان‌های لرستان، همدان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، گلستان،‌ خراسان شمالی، رضوی، قزوین، البرز، تهران، سمنان، مرکزی، قم و شمال یزد، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.


این مقام مسئول تصریح کرد: در روزهای شنبه و یکشنبه پیش‌بینی می‌شود به سبب ورود سامانه جدید بارشی دمای هوا در استان‌های مزبور کاهش یابد.


وی یادآور شد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از اواخر وقت امروز، با ورود سامانه جدید بارشی به کشور در غرب و جنوب غرب کشور، ابرناکی و بارش شروع می‌شود.


مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی بیان داشت: این سامانه روز دوشنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود.


امیدوار شهری تسریح کرد: وضع هوای تهران، امروز کمی ابری در اواخر وقت، نیمه ابری و بارش پراکنده، گاهی وزش باد، پیش بینی می شود.

 

آوریل 12th, 2013 | تعداد بازدید/213 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir