صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

پل ارتباطی کمک‌های مردمی به زلزله زدگان؛ سامانه 147پل ارتباطی کمک‌های مردمی به زلزله زدگان؛ سامانه 147

به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ محمود مظفر در تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در استان بوشهر گفت: 1000 امدادگر مستقر این سازمان در مناطق زلزله‌ زده تاکنون 2700 تخته چادر، 3500 تخته موکت و 4500 دستگاه پتو میان زلزله‌زدگان توزیع کرده‌اند.

وی با بیان اینکه 10 هزار بسته غذایی از صبح امروز تاکنون میان زلزله‌زدگان توزیع شده است، افزود: اقلام غذایی همچون برنج، روغن، ماکارونی، چای، کنسرو و نان نیز میان زلزله‌زدگان توزیع شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره بر اینکه با اعزام آشپزخانه‌های سیار این سازمان به مناطق زلزله‌زده، از فردا زلزله‌زدگان غذای گرم نیز دریافت می‌کنند، گفت: در پی وقوع زمین لرزه در بوشهر، شاهد تماس‌های مکرر مردم با جمعیت برای ارائه کمک‌های نقدی و غیرنقدی بوده‌ایم که بر همین اساس و برای تسهیل در جواب‌دهی به مردم، خطوط تلفن 147 آماده پاسخگویی به سوالات مردم در مورد چگونگی ارائه کمک‌های خود و دریافت گزارش از آخرین وضع مناطق زلزله‌زده است.

تشییع پیکرجان باختگان زلزله استان بوشهر

پیکر جان باختگان حادثه زلزله بخش‌های شنبه و طسوج و کاکی شهرستان دشتی بعد از ظهر امروز در خورموج تشییع شد.

زلزله‌ای که عصر سه شنبه به بزرگی 6 و یک دهم در مقیاس امواج درونی زمین این مناطق را تکان داد 37 کشته بر جای گذاشت.

پیکر قربانیان زلزله بعد از ظهر امروز از میدان امام خمینی تا بوستان ولی عصر خورموج بر دستان حدود سه هزار نفر از مردم شهرستان دشتی تشییع و سپس برای خاکسپاری به زادگاهشان منتقل شد.

در این مراسم استاندار بوشهر، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی وچند تن از مسوولان استانی و شهرستان دشتی حضور داشتند.

آوریل 12th, 2013 | تعداد بازدید/114 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir