صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

خبرسان رایگان شدن و تخفیف برنامه های اپ استور

اگر شما هم از از آن دسته کاربرانی هستید که به iDevice ها علاقه مند هستید و برنامه هایتان را هم از اپ استور میگیرید باید خوشحال باشید که امروز قصد داریم سه برنامه جالب معرفی کنیم. این برنامه ها یک کار بزرگ می کنند. باعث می شوند که بتوانید صرفه جویی مالی کنید. این برنامه ها لیست صدها برنامه و بازی که در اپ استور به طور روزانه شامل تخفبف چشمگیر می شوند و یا رایگان می شوند را جمع آوری و در اختیار شما قرار می دهند. با استفاده از این برنامه ها شما میتوانید در درازمدت صدها دلار برنامه را در زمانی که موقتا” رایگان می شوند را بگیرید و برای همیشه رایگان استفاده کنید و نسخه های بعدی را نیز رایگان دریافت کنید.

قبلا” در اینجا سایتی را معرفی کرده بودیم که این برنامه ها را معرفی میکرد اما با وجود این سه برنامه که امروز معرفی می کنیم عملا” دست شما بازتر خواهد بود تا بین صدها برنامه رایگان و با تخفیف چشمگیر انتخاب کنید.

خوب برویم سراغ برنامه ها:

iFree

این برنامه کل اپ استور را واکاوی می کند و برنامه هایی که رایگان شده اند را اعلام می کند. هر روز صدها برنامه رایگان می شوند و در آن روز قابل دریافت رایگان هستند و در روزهای بعدی دوباره پولی می شوند. امکان بررسی دسته بندیهای مختلف را نیز دارید تا سر راست تر به هدفتان برسید.

دریافت برنامه از اپ استور

iDiscount

این برنامه کل اپ استور را واکاوی می کند و برنامه هایی که با تخفیف عرضه شده اند را اعلام می کند. هر روز صدهد برنامه با تخفیف ارایه می شوند و در آن روز قابل دریافت با آن قیمت کمتر هستند و در روزهای بعدی دوباره با قیمت اصلی می شوند. امکان بررسی دسته بندیهای مختلف را نیز دارید.

دریافت برنامه از اپ استور

 

iFreeGames

این برنامه کل اپ استور را واکاوی می کند و بازیهایی که رایگان شده اند را اعلام می کند. هر روز صدها بازی رایگان می شوند و در آن روز قابل دریافت رایگان هستند و در روزهای بعدی دوباره پولی می شوند. امکان بررسی دسته بندیهای مختلف در انواع بازیها را نیز دارید.

دریافت برنامه از اپ استور

 

با استفاده از این برنامه ها می توانید صرفه جویی بسیار محسوسی در هزینه های خرید برنامه ها داشته باشید.

یک نکته: حتی اگر در یک روز خاص یک برنامه رایگان است اما شما نیازی به آن نمی بینید آن را بگیرید اما در شروع دانلود ادامه دانلود را لغو کنید. با این کار شما این برنامه را دارید و هرگاه نیاز داشتید می توانید از سرورهای ابری اپل دانلود کنید. پس به این حساب که باند اینترنت محدود دارید از برنامه ها چشمپوشی نکنید هر چه دم دست بود که حدس میزنید روزی به دردتان میخورد را بگیرید اما در شروع، دانلود را لغو کنید. خرید شما در سابقه اکانت آی تیونز شما باقی می ماند و هرگاه بخواهید می توانید آن برنامه را بگیرید. با این کار اگر ان برنامه در روزی که شما گرفته اید رایگان بوده اما در روزی که واقعا قصد دانلود دارید رایگان نباشد باز هم برای شما رایگان خواهد بود چون شما در زمان رایگان بودن خرید کرده اید.

آگوست 25th, 2012 | تعداد بازدید/843 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir