صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

تکه تکه شده محصولات پرطرفدار اپل !

این روزها نام اپل بیشتر از هر شرکت دیگری به گوش می‌رسد. این نه فقط به خاطر نرم‌افزارهای قدرتمند این شرکت بلکه بیشتر به خاطر گجت‌ها ( ابزارهای الکترونیکی مثل موبایل ) این شرکت است که روز به روز بیشتر محبوبیت می‌یابند.

محصولات اپل معمولا به دست کارگران بسیار فقیر چینی اما با دقتی وصف ناپذیر سر هم می‌شوند و به ابزارهایی بسیار شیک و جذاب تبدیل می‌شوند. اما ما امروز نمی‌خواهیم درباره سر هم کردن تکه‌ها حرف بزنیم بلکه درباره تکه تکه کردن قطعات سر هم بندی شما صحبت خواهیم کرد.

حقیقتش این است که مسلما بسیاری از ما دوست داریم که می‌توانستیم یکی از این ابزارها را تکه تکه کنیم. اگر عاشق محصولات اپل باشیم می‌توانیم به آرامی آنها را از هم باز کنیم تا ببینیم این گجت زیبا از چه قسمتهایی تشکیل شده است.

اما اگر مثل من اعصاب نداشته باشید یا از محصولات اپل متنفر باشید ترجیح می‌دهید چیزی مثل آیفون 4 را روی میز بگذارید و چنان با چکش روی آن بکوبید که میز هم خرد شود!

امروز ما با دسته اول روبرو هستیم. کسانی که به دقت ابزارهای اپلی را از هم باز کرده‌اند تا ببینند خمیرمایه این ابزارهای محبوب چه چیزی است. اگر شما هم جزو این دسته هستید با ما همراه باشید:

یک. Apple Mac Mini

دو. Apple IMac 27″

apple imac 27

apple imac 27

سه. Apple Ipod Nano ( نسل پنجم )

apple ipod nano 5th generation

apple ipod nano 5th generation

چهار. Apple Macbook Pro

دارد قضیه جذاب می‌شود! برای من این جذابترین محصول اپل است 🙂

apple macbook pro

apple macbook pro

پنج. Apple IPhone 3GS

apple iphone 3gs

 

شش. Apple IPhone 4S

هفت. Apple IPad 2

apple ipad 2

apple ipad 2

قضیه به نسبت از محصولات کمتر جذاب اپل شروع شد و به گجتی ختم شد که این روزها در صدر اخبار و خبرهای دنیای IT است. متاسفانه محدودیت مالی اجازه نمی‌دهد شخصا خودم این کار را بکنم. اگر شما از جیبی تا این حد پر از پول برخوردار هستید خوشحال می‌شوم این ابزارها را به من هدیه کنید.

نمی‌دانید اگر روی یکی از این محصولات بکوبم تا چه حد لذت خواهم برد 🙂 از شوخی گذشته اما امیدوارم این ابزارها در جهت زیباتر شدن زندگی تک تک شما استفاده شوند چون شما لایق زیباترین زندگی‌ها هستید.

ژانویه 22nd, 2012 | تعداد بازدید/167 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir