صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

بزرگترین فروشگاه اپل در تمام دنیا در شهر نیویورک

به گزارش چشم انداز فناوری فردا بزرگترین فروشگاه اپل در تمام دنیا در شهر نیویورک رسما افتتاح خواهد شد. اما امروز شرکت اپل با گشودن درهای این فروشگاه عظیم بر روی خبرنگاران٬ از آن رونمایی کرد. اپل نام این فروشگاه را Grand Central Apple Store به معنی (فروشگاه بزرگ مرکزی اپل) نامگذاری نموده است.

277794-grand-central-apple-store

این فروشگاه عظیم و زیبا در مساحتی به وسعت 2100 متر مربع در ترمینال مرکزی بزرگ (ترمینال گراند سنترال) نیویورک قرار گرفته است و با الهام گرفتن از نما و معماری این ترمینال 108 ساله که همچون تالاری سلطنتی است٬ دارای فضای بسیار متفاوتی از سایر فروشگاه‌ها است که در آن می‌توانید تمام محصولات اپل را از نزدیک مشاهده نموده و یا آنها را تست کنید. قابل ذکر است که 315 کارمند وظیفه اداره این فروشگاه بزرگ را بر عهده دارند. بیش از 50 عکس زیبا را برای شما از محیط این فروشگاه آماده کردم که با رفتن به ادامه مطلب می‌توانید آنها را مشاهده کنید:


همانطور که گفتم٬ این فروشگاه در ترمینال گراند سنترال نیویورک آغاز به کار نموده است. این ترمینال در واقع یک ایستگاه مترو و یک ترمینال قطار در ابعاد بسیار بزرگ است. این ترمینال در خیابان 42 در قلب منهتن واقع شده است. در این ترمینال بیش از 100 فروشگاه‌ها یا رستوران در مساحتی به وسعت بیش از 12 هزار متر مربع وجود دارد که متوسط مساحت برای هر واحد تجاری بین 100 متر مربع تا 550 متر مربع می‌باشد و شرکت اپل هم با اجاره بخش بزرگی از این ترمینال٬ بزرگترین فروشگاه خود را راه اندازی نموده است (می‌توانید نقشه پلن‌های موجود در این ترمینال را از اینجا دانلود کنید). تصویری از این ترمینال را می‌توانید در زیر ببینید:

grand-central-terminal

 

روزانه 700 نفر در این ترمینال تردد می‌کنند که بیشتر آنها مستقیما برای سوار شدن به قطار یا مترو از آنجا عبور می‌کنند اما از این تعداد حدود 250 هزار نفر برای بازدید از این مکان یا برای صرف غذا در یکی از 35 رستوران موجود پا به این ترمینال می‌گذارند که این برای اپل فرصت بزرگی محسوب می‌شود.

277804-grand-central-apple-store

برای دانلود تمام عکس‌ها اینجا را کلیک نمایید.

منبع: فناوری اطلاعات فارس

دسامبر 9th, 2011 | تعداد بازدید/198 views | دسته بندی : تازه ها
برچسب ها:
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir