صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

وضعیت جدول در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال


استقلال برترین خط حمله، پرسپولیس برترین خط دفاع


وضعیت جدول در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با پایان هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، فولاد خوزستان همچنان با پانزده امتیاز در صدر جدول رقابت‌های لیگ ایستاد و این درحالیست که با قطعی شدن کسر یک امتیاز از استقلال و ملوان، تیم آبی‌پوش استقلال از صدرنشینی باز مانده است. آنها می‌توانستند با توجه به هم امتیازیشان با شاگردان فرکی و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به آنها، در صدر جدول باشند.

برترین خط حمله‌ی لیگ با 13 گل در اختیار شاگردان امیر قلعه‌نویی است. از دیگر نکات جالب این دوره از رقابت‌ها، پیروز نشدن تیم مس کرمان در بازی‌هایش بوده است. آنها با وجود گذشت شش دیدار، هنوز طعم پیروزی را نچشیده‌اند تا به لطف تفاضل بهتر نسبت به فجرسپاسی در رده 15 قرار بگیرند. از دیگر نکات جالب جدول رقابت‌های لیگ برتر، تعداد گل‌های خورده پرسپولیس است. شاگردان علی دایی در هر دیداری که گل خورده‌اند بازی را واگذار کرده‌اند. با این حال آنها با دریافت تنها دو گل، فعلا بهترین خط دفاعی را در اختیار دارند.

در جدول زیر از استقلال، ملوان و داماش یک امتیاز کسر شده است.

هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر با دیدار استقلال خوزستان برابر استقلال در روز پنجشنبه ساعت 19 آغاز می‌شود و با هفت دیدار در روز جمعه به پایان می‌رسید. در این هفت دیدار، پرسپولیس برابر فولاد صدرنشین، داماش برابر سپاهان، صبا برابر فجر، مس برابر ملوان، راه اهن برابر گسترش فولاد، ذوب آهن برابر نفت تهران و در نهایت تراکتورسازی برابر سایپا به میدان خواهند رفت.

آگوست 26th, 2013 | تعداد بازدید/51 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir