صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

ای مشاوره

شرکت، آسیا موج چهارم، با رعایت و پیروی کلیه قوانین حقوقی، روانشناسی و تجارت الکترونیکی در جمهوری اسلامی ایران، محیط امن مجازی emoshavereh.ir  را جهت اعتلای ارتباط مابین مشاورین و متقاضیان مشاوره ایجاد نموده است. شرکت آسیا موج چهارم در مهرماه 1387 توسط جمعی از کارشناسان مدیریت، روانشناسی، حقوقی و IT تحت واحد فن آور منتخب مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان تهران با مجوز فعالیت از سازمانهای مربوطه راه اندازی گردیده است.این شرکت با طراحی نرم افزار مشاوره الکترونیکی تحت وب (emshaverh.ir)؛ سرویس های پیشرفته ارتباطی صدا، تصویر و متن را جهت مشاوره همزمان و غیر همزمان با تعیین وقت قبلی و فوری با امکان پرداخت آن لاین و سنتی ارائه می دهد. emoshavereh.ir   سرویسی است کاملاَ منحصر به فرد ، بر مبنای اولویت  نیازهای حرفه ای حقوقی و سلامت روانی با ادغام دراصول و قوانین تجارت الکترونیکی که بالاترین سطح تکنولوژی ممکن در ایران را بکار گرفته است.

شرکت آسیا موج چهارم ؛ اولین ارائه کننده خدمات مشاوره مجازی در ایران می باشد. اگر چه در حال حاضر برخی از سایت های ایرانی اقدام به طرح پرسش و پاسخ در این زمینه نموده اند، ولی emoshavereh.ir با بکارگیری اجزاء گوناگون سیستم مشاوره آن لاین از جمله تقویم آن لاین، صورت حساب، سیستم های ارتباطی و حمایتی پیشرفته و …با همکاری کارشناسان ارشد نرم افزار شرکت همکار علاوه بر طرح پرسش و پاسخ، بسیار فراتر از همه آنها حرکت کرده است.

emoshavereh.ir با آشنایی کامل و احترام به طبیعت بسیار حساس مشاوره سطح بالای کیفیت را به کاربران خود اطمینان می دهد و در این راستا امکان خدمات حضوری را نیز ، برای آنها فراهم می سازد.

اولویت ها:

توجهات اخلاقی و قانونی مشاوره از طریق اینترنت تعیین کننده محدودیت ها و مسائل رعایت شده در تکنولوژی emoshavereh.ir می باشد.
ویژگی ممتاز این سایت تمرکز بر حمایت از منافع هر دو طرف مشاوران و متقاضیان مشاوره است.

تکنولوژی:

تکنولوژی emoshavereh.ir با توجه به کمترین دانش کامپیوتری کاربران خود طراحی شده است. این سایت بر روی یک سرور قدرتمند در خارج از کشور نصب گردیده است. جلسات مجازی مشاوره با استفاده از ابزار روی این سرور و نه روی کامپیوتر شما انجام می پذیرد. بنابراین با استفاده از این سیستم مشاوره مجازی را تجربه کنید نه مباحث و درگیری های کامپیوتری را.

امنیت:

هیچ یک از ارتباطات آن لاین شما، به هیچ عنوان در این سایت ذخیره نمی شود و هیچ اثری از تعاملات مشاوره ای  شما بر روی سایت، باقی نمی ماندباقی نمی ماند.

تعهد ما این است: بهترین باشیم

emoshavereh.ir  خود را متعد به جلب رضایت و تامین خدمات ارتباطی و اطلاعاتی حوزه های حقوقی و فکری کاربران خود می داند. تمام دغدغه مدیریت شرکت کیفیت تجربه مشاوره آن لاین شماست، که با اجاره دفاتر مجازی خود به مشاورین حرفه ای، مجرب و دارای مجوز قانونی به هریک از شما این اطمینان را می دهد. emoshavereh.ir با کارگیری بالاترین سطح تکنولوژی موجود، استفاده از ابزار مشاوره آن لاین را تسهیل کرده و این سیستم را با آخرین دستاوردهای بعدی تکنولوژی نیز ارتقاء خواهد داد.

emoshavereh.ir در آینده:

از آنجایی که مدیران شرکت آسیا موج چهارم معتقدند که مشاوره اینترنتی می تواند یک عامل و یا پل ارتباطی موثر در دسترسی به مشاوران حرفه ای و ارتقاء سطح فرهنگ مشاوره باشد، بخش توسعه نرم افزار شرکت بطور فعال با اتکاء بر قوه خلاقیت و ادغام تکنولوژی ها جهت دسترسی درهر زمان و هر مکان، سعی در تغییر نحوه ادراک ما از اینترنت و کاربردهایش و در نتیجه اثربخشی بیشتر این ابزار را دارند.

emoshavereh.ir مفتخر است که بخشی از یک انقلاب تدریجی ارتباطاتی می باشد که افراد را قادر به گفتگو به شیوه ای بسیار راحت تر و موثرتر می سازد، راه جدیدی را در زندگی افراد و زمان فراقت آنها که در رفت و آمدها  تلف می شود؛ باز می کند، بطوریکه افراد می توانند زمان بیشتری را به کارهای ابتکاری، علایقشان اختصاص داده و زمان مفیدتری را با آنهایی که دوستشان می دارند بگذرانند. emoshavereh.irورود شما را به یک نسل جدید خوشامد می گوید و از شما دعوت می کند تا به ما کمک کنید؛ با همکاری شما جهانی بهتر را برای همه در همه جا بسازیم.

http://www.emoshavereh.ir

سپتامبر 27th, 2011 | تعداد بازدید/256 views | دسته بندی : تازه ها
برچسب ها:
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir