صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

خانه سینما در اولین فرصت بازگشایی می‌شودخانه سینما در اولین فرصت بازگشایی می‌شود

به گزارش خانه ملت، علی جنتی با تاکید بر اینکه خانه سینما محلی است تا سینماگران بتوانند مسایل مربوط به صنف خود را پیگیری کنند، افزود: در صورت کسب رای اعتماد از مجلس تلاش خواهم کرد در اولین فرصت مشکلات موجود پیرامون فعالیت خانه سینما را بررسی و شرایط قانونی را برای بازگشایی آن فراهم کنم.

وی درباره مشکلات ایجاد شده برای خانه سینما توضیح داد: خانه سینما مرکزی برای تجمع اهل سینما است و تعداد قابل توجهی از سینماگران با صنوف مختلف در این محل جمع شده و مسایل صنفی خود را مطرح می‌کردند.

گزینه وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم، با تاکید بر اینکه خانه سینما جایگاهی است که باید تقویت شود، ادامه داد: متاسفانه در گذشته مسایلی برای فعالیت خانه سینما به وجود آمده که منجر به بسته شدن این مرکز و دلخوری و نگرانی بسیاری از سینماگران شده است.

جنتی تصریح کرد: به طور حتم سیاست و رویکرد من به گونه‌ای خواهد بود تا در اولین فرصت مسایل و مشکلات به وجود آمده پیرامون خانه سینما را بررسی و شرایط قانونی را برای فعالیت مجدد آن فراهم خواهم کرد.

وی باتاکید بر اینکه خانه سینما برای سینماگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: در واقع خانه سینما محلی است تا سینماگران بتوانند مسایل مربوط به صنف خود را پیگیری کنند و بدیهی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همه تلاش خود را در جهت حمایت از آن به کار می‌گیرد.

این وزیر پیشنهادی کابینه یازدهم، درباره نحوه بگارگیری مدیران در معاونت‌های مختلف وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: اصولا رویکرد من در مقابل تمام بخش‌ها و معاونت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آن است که ارزیابی کلی از توانایی‌های مدیریتی در بخش‌های مختلف داشته باشم.

وی یادآور شد: اگر مدیران معاونت‌ها از توانایی مدیریتی برخوردار نبودند یا نتوانستند خود را با سیاست‌های دولت جدید تطبیق دهند قطعا افراد دیگری جایگزین آنها خواهند شد اما درغیراین صورت از مدیران قبلی برای پست‌های معاونت استفاده خواهم کرد.

وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره نگاه خود نسبت به مشکلات خبرنگاران و تهیه وام مسکن این افراد اشاره کرد و گفت: من کم و بیش با مشکلات خبرنگاران آشنا هستم و لازم است تمام توان خود را بکار گیرم تا از برخی دغدغه‌های این افراد ازجمله معیشت و رفع مشکلات بیمه‌ای آنها کم کنم که البته این مهم نیز همکاری دستگاه‌ها ذی‌ربط را می‌طلبد.

آگوست 14th, 2013 | تعداد بازدید/45 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir