صفحه اصلی | فرم درخواست / ثبت شکایات | پیش فاکتور | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما | ورود / ثبت نام فانوشت

رشد ۸ درصدی تردد ‌خودرو‌ در جاده‌ها، بیشترین ترافیک در مازندران و البرزرشد ۸ درصدی تردد ‌خودرو‌ در جاده‌ها، بیشترین ترافیک در مازندران و البرز

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌ شمار برخط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر، به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به‌ روال عادی در جریان است.

کل تردد ثبت شده طی 24 ساعت گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 887 ترددشمار در محورهای مواصلاتی کشور، تعداد هفت میلیون و 604 هزار‌دستگاه وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن، هشت درصد و نسبت به مشابه سال قبل 10 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین طی 24 ساعت گذشته در ترافیک محورهای ارتباطی کشور، 16 درصد بوده است.

ساعات اوج تردد طی 24 ساعت گذشته بین ساعات 19 الی 20 و کمترین تردد بین ساعات پنج الی 6 صبح صورت پذیرفته که هموطنان‌ با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر خود انتخاب کنند.

بیشترین تردد طی 24 ساعته گذشته به ترتیب در استان‌های البرز، مازندران، تهران، گیلان، قزوین و اصفهان بوده است.

* محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی‌ به دلیل رویدادهای غیر مترقبه

محور شهداد ـ نهبندان و بالعکس، در استان کرمان، به دلیل طغیان رودخانه‌های محلی، تا اطلاع ثانوی، مسدود اعلام می‌‌شود.

* محورهای موقتاً مسدود، به دلیل رویدادهای غیرمترقبه

محور ایرانشهر _ زابلی و بالعکس واقع در استان سیستان و بلوچستان، به دلیل طغیان رودخانه‌های محلی‏،‌ موقتاً مسدود اعلام شده است.

محور دلگان به ذهکلوت و بالعکس، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان،‌ به دلیل طغیان رودخانه، موقتاً مسدود اعلام می‌شود.

محور بزمان به دلگان و بالعکس، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، به دلیل طغیان رودخانه، موقتاً مسدود اعلام می‌شود.

محور بهادرآباد به ایرانشهر و بالعکس واقع در جنوب استان کرمان،‌ حدفاصل کیلومتر 120 ‌منطقه میان دران، به دلیل طغیان رودخانه، موقتاً مسدود اعلام می‌شود؛‌ امکان تردد از بهادرآباد تا حوالی کیلومتر 120 و از ایرانشهر تا حوالی کیلومتر 60 وجود دارد‌.

* ممنوعیت‌های تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

محور ایلام ـ صالح‌آباد واقع در استان ایلام، حدفاصل کیلومتر یک الی دو به دلیل عملیات انفجار و تخلیه مصالح، در روز دوشنبه مورخ 21/5/92 از ساعت 30/13 الی 30/16 محور مسدود بوده و در مدت انسداد، تردد وسایل نقلیه از طریق جاده قدیم ایلام ـ صالح‌آباد انجام خواهد شد.

آزادراه کرج ـ تهران، واقع در استانهای البرز و تهران، از پل فردیس تا وردآورد به دلیل احداث پل روگذر، شنبه تا سه‌شنبه، تا 25/5/92 ‌از ساعت 23 لغایت 30/4 روز بعد، مسدود و در این مدت، محور جایگزین، جاده‌های قدیم یا مخصوص کرج، توصیه می‌شود؛ تا مورخ یادشده، آزادراه تهران ـ کرج، از ساعت 7:30 الی 16:00 ‌فقط در یک مسیر 700 متری در محدوده فوق، تردد خودروها از طریق کنارگذر احداثی، برقرار خواهد شد.

جاده اصلی قم ـ گرمسار و بالعکس، واقع در استان‌های سمنان و قم، با تمدید عملیات تعریض مسیر، تا 31/5/92 مسدود و محور جایگزین برای خودروهای سواری، آزادراه قم ـ تهران، برای وسایل نقلیه سنگین، محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای همه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

کمربندی شرقی شهر کرمانشاه، واقع در استان کرمانشاه، با تمدید عملیات‌ زیرسازی راه‌آهن غرب تا 31/5/92، روزهای زوج، از ساعت 11 الی 14 مسدود و مسیر جایگزین، کمربندی غربی (فعلی) خواهد بود

آگوست 10th, 2013 | تعداد بازدید/42 views | دسته بندی : تازه ها
محمود رضا مرادی مهرآبادی

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir