صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

کارکنان نیروی هوایی ارتش سربازان لایق امام زمان(عج) هستند


کاظم صدیقی:


کارکنان نیروی هوایی ارتش سربازان لایق امام زمان(عج) هستند

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین «کاظم صدیقی» روز شنبه در مراسم آغاز دهه فجر در مسجد النبی(ص) ستاد نهاجا، افزود: باید به درجه ای از خودکفایی، به معنای واقعی برسیم و اجازه ندهیم دشمنان از اسرار کشور بویژه اسرار نظامی مطلع شوند.

وی خطاب به کارکنان نیروی هوایی ارتش گفت: شما کارکنان نیروی هوایی ارتش جزو نخستین گروه های بودید که با امام(ره) بیعت کردید و پایه های رژیم طاغوت را متزلزل ساختید.

صدیقی، کارکنان نهاجا را سربازان لایق امام زمان(عج) و جزو پیشتازان و پیش آهنگان نظام توصیف کرد و گفت، انتظار داریم این کارکنان همواره برای خوشنودی امام زمان(عج)، خصایل اخلاقی خود را حفظ کنند.

وی همچنین مسوولان و کارکنان نیروی هوایی ارتش را به خودسازی و خودیابی و استفاده بهینه از لحظات عمر دعوت کرد و افزود: هر فردی که فرصت ها را ضایع کند مبتلا به اندوه می شود.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مقاومت و صبر کشور را به خودکفایی کامل می رساند، افزود: در همه عرصه ها از جمله بخش اقتصادی، باید کشور را بسازیم و هر کسی که امید دارد بیگانه و با ارتباط اقتصادی، کشور ما را بسازد، جاعل یا خائن است.

وی خطاب به پرسنل نیروی هوایی گفت: شما ارتشیان و پاسداران و نیروی مسلح، نیروهای قسی القلب و آماده برای کشتار نیستید، بلکه شما نیروهای فرهنگی، معرفتی و عاشق شهادت هستید.

صدیقی افزود: شما پرسنل نهاجا در یک جنگ جهانی با رشادت کامل به مصاف شرق و غرب رفتید؛ در یک جبهه نیروهای رزمی ایران و در جبهه مقابل نیروهای رزمی آمریکا، شوروی، انگلیس و فرانسه و به تعبیری همه دنیا بودند و حتی مرتجعین عرب نیز پول و نفرات خود را در اختیار رژیم بعث قرار دادند، اما شما جانانه در مقابل همه کشورهای دنیا ایستادگی و مقاومت کردند.

گفت: اکنون نیز اگر قدرتمند باشیم، دشمنان نمی توانند برای ما شاخ و شانه کشیده و بگویند گزینه های روی میز داریم.

در این مراسم امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور جانشین نهاجا و امیر سرتپ عزیر نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نهاجا حضور داشتند.

فوریه 1st, 2014 | تعداد بازدید/63 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)