صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

کاردار یمن در تهران به وزارت خارجه احضار شدکاردار یمن در تهران به وزارت خارجه احضار شد

به گزارش ایرنا، این احضار در پی اقدام تروریستی امروز در یکی از خیابانهای شهر صنعا پایتخت یمن و تلاش اعضای یک گروه مسلح تروریستی برای ربودن آقای ابوالقاسم اسدی دیپلمات کشورمان که منجر به تیراندازی و شهادت ایشان شد، صورت گرفت.

در این دیدار با یادآوری مسوولیت های دولت میزبان در حفظ و تامین امنیت دیپلمات های مقیم بر اساس موازین و مقررات بین المللی ، ضرورت اقدام عاجل و سریع دولت یمن و به خصوص بخش های ذیربط سیاسی و امنیتی برای بررسی فوری این اقدام تروریستی، همچنین بر پیگرد، محاکمه و مجازات عاملان آن تاکید و خاطر نشان کرد هیچگونه تعلل و کوتاهی در این خصوص از سوی دولت یمن پذیرفته نیست.

در این دیدار همچنین تاکید شد دولت جمهوری اسلامی ایران با قاطعیت همه توان و ظرفیت سیاسی و حقوقی خود را برای پیگیری این موضوع بکار خواهد گرفت.

در این دیدار همچنین با یادآوری پیگیریهای صورت گرفته در صنعا و تهران در خصوص استمرار ربایش آقای احمد نیکبخت وابسته اداری سفارت کشورمان، اطلاع رسانی شفاف و سریع دولت یمن در مورد وضعیت وی نیز مورد تاکید مجدد قرار گرفت.

کاردار یمن با اظهار تاسف و محکومیت این حادثه تروریستی از سوی خود، دولت و مردم یمن ، شهادت دیپلمات کشورمان در صنعا را به خانواده ایشان و همچنین دولت و مردم ایران تسلیت گفت و تاکید کرد مراتب فوق را سریعا به دولت متبوع خود منتقل خواهد کرد.

ژانویه 18th, 2014 | تعداد بازدید/75 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)