صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

پیش‌بینی برای روزی که سینما رایگان استپیش‌بینی برای روزی که سینما رایگان است

به گزارش ایسنا، حبیب ایل‌بیگی که مسؤول طرح «سینما سلام» است، درباره استقبال مردم از این طرح بیان کرد: از صبح به چند سینما از جمله اریکه ایرانیان، فرهنگ، آستارا، جوان سرزده‌ام و در حال حاضر مقابل سینما آزادی ایستاده‌ام و شاهد موج حضور مردم هستم.

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران ادامه داد: بنا بر گزارشی که همکارانم در سینماهای دیگر داده‌اند، مردم از سینمای اسلامشهر هم به گرمی استقبال کرده‌اند.

او افزود: همکارانم در انجمن سینماگران جوان در شهرستان‌ها نیز اعلام کرده‌اند، مسئول سینمایی در استان کرمان که برای سانس صبح نمایش نداشته، ناچار شده است با توجه به تجمع مردم در مقابل سینما، سانس صبح را نیز دایر کند.

ایل‌بیگی ضمن بیان اینکه اتفاقات خوبی از ابتدای اجرای این طرح افتاده است، گفت: همکارانم در استان کرمان اعلام کرده‌اند، خانمی که به همراه چهار فرزند نوجوانش به سینما آمده گفته است اولین بار است که ما به سینما آمده‌ایم!

مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران تصریح کرد: استقبال خوب مردم در مقابل سینما آزادی برایم قابل تصور نبود. خوشحالیم که مردم هدیه سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را پذیرفتند هرچند که نگرانیم به دلیل استقبال خوب مردم نتوانیم به علاقمندان این عرصه، سرویس لازم را ارائه کنیم.

او اضافه کرد: همه‌ی دست‌اندرکاران سینما تلاش می‌کنند تا امروز به شکل درخور و مناسبی پذیرای مردم باشند و تا آنجا که سالن‌ها گنجایش دارند از مردم پذیرایی کنند تا فیلم مورد علاقه‌شان را ببینند.

ایل‌بیگی در پایان سخنانش گفت: فکر می‌کنم با توجه به شرایطی که پیش می‌رود، شاهد استقبال بیشتر مردم در بعد از ظهر باشیم و شاید لازم باشد تا سانس فوق العاده نمایش نیز برگزار کنیم.

ژانویه 30th, 2014 | تعداد بازدید/76 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)