صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

پیرورزی پر ارزش تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر؛ گل مهم گوچیپیرورزی پر ارزش تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر؛ گل مهم گوچی

به گزارش همشهری آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران که دو بازی قیلی خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی را با ناکامی از دست داده بود توانست با پیروزی یک بر صفر مقال قطر امیدش برای صعود مستقیم به جام جهانی برزیل را افزایش دهد.

کارلوس کی‌روش در این بازی اسکلت تیم‌اش را روی تیم استقلال قرار داد تا بتواند با هماهنگی خطوط دفاعی و میانی بازیکنان این تیم استراتژی خود را پیاده کند.

تیم ایران اگر چه در نیمه اول حاکم برتر بود اما در دقیقه 30 روی یک اتفاق نزدیک بود که گلی را دریافت کند. تیم ملی در نیمه دوم هم میدان‌دار بود و توانست توسط قوچان نژاد گل برتری خود را در دروازه قطر قرار دهد.

تیم ملی در این نیمه چند موقعیت گل داشت. در این نیمه شجاعی در 18 قدم تیم ملی برخوردی با بازیکن قطری داشت که مشکوک به پنالتی بود اما داور چنین نظری نداشت.

تیم ملی در این بازی با طراحی از میانه زمین به سمت دروازه حریف حرکت می‌کرد که نشانگر برنامه منطقی کی‌روش برای این بازی بود.

ایران بازی بعد خود را با لبنان در سه‌شنبه 21 خرداد در ورزشگاه آزادی انجام خواهد داد. تیم ملی بازی رفت را در بیروت به این تیم واگذار کرد اما بعد از آن در چارچوب مسابقات مقدماتی آسیا توانست لبنان را به راحتی شکست دهد.

ژوئن 5th, 2013 | تعداد بازدید/88 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)