صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

پل صالح‌آباد بهشت‌زهرا(س) تا قبل از 14خردادماه به بهره برداری می‌رسدپل صالح‌آباد بهشت‌زهرا(س) تا قبل از 14خردادماه به بهره برداری می‌رسد

به گزارش همشهری آنلاین، اکبر توکلی، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) درباره زمان بهره‌برداری از پل صالح‌آباد بهشت‌زهرا(س) گفت: پل تقاطع غیرهمسطح امیر سرلشکر صالحی واقع در باب‌الشهدا (ورودی شمالی) بهشت‌زهرا (س) با بزرگراه شهید هاشمی – بلوار علامه عسگری در 14خردادماه افتتاح می‌شود.

وی افزود: این پل دارای دو فاز B1 و B2 است که فاز B2 آن تا قبل از مراسم بیست و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) افتتاح و فاز B1 تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

توکلی درباره افتتاح فاز B2 این پروژه تا قبل از سالگرد امام راحل(ره) گفت: با بهره‌برداری از این پروژه عبور وسایط نقلیه از بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) به سمت شرق (سه راهی باقر شهر) به صورت مستقیم میسر می‌شود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به بهره‌برداری از فاز B1 گفت: تقاطع اصلی بلوار علامه عسگری روگذر با محور اتوبان صالح آباد (بزرگراه شهید هاشمی) ورودی به سازمان بهشت زهرا (س) است که ترافیک غرب به شرق و بالعکس را به صورت روگذر تأمین خواهد کرد.

می 25th, 2013 | تعداد بازدید/77 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)