صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

پتروشيمي هاي دشتستان و گناوه جانمايي شد

به گزارش شانا استاندر بوشهر در آیین جانمائی این 2 مجتمع پتروشیمی اظهار کرد: برای توسعه و پیشرفت همه جانبه استان باید از همه توان و ظرفیت موجود نهایت بهره را برد و نباید هیچ فرصتی را هدر داد.

مصطفی سالاری با اشاره به وضعیت پتروشیمی دشتستان و گناوه  گفت: راه اندازی پتروشیمی دشتستان و گناوه برای ایجاد اشتغال پایدار و ارزآوری برای استان و کشور مهم و تاثیر گذار است.

استاندار بوشهرافزود: با تلاش و پیگیری های انجام شده، هم اکنون جانمایی پتروشیمی های گناوه و دشتستان قطعی شده و امیدواریم در چند ماه آینده این مجموعه کلنگ زنی شود.

سالاری تصریح کرد: براساس رایزنی ها و برنامه ریزی انجام شده این مجتمع ها را بخش خصوصی و با استفاده از فاینانس چینی اجرا می کند به بودجه دولتی نیاز ندارند.

وی اظهارکرد: مشکل زمین این دو مجتمع پتروشیمی برطرف شده و با طی مراحل قانونی در کمترین زمان ممکن، شاهد کلنگ زنی آنها خواهیم بود.

استاندار بوشهر افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده، دوره ساخت این دو مجتمع 36 تا 48 ماه است و در دوره ساخت بیش از چهار هزار و 500 شغل ایجاد می شود.

سالاری ادامه داد: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته هزینه ساخت پتروشیمی دشتستان و پتروشیمی گناوه در مجموع بیش از یک میلیارد و 300 میلیون یورو است.

وی یادآور شد: از همه توانمندی و ظرفیت موجود برای سرعت بخشی در اجرایی شدن این پروژه ها استفاده می شود و امیدواریم در این مسیر به موفقیت لازم برسیم.

ژانویه 19th, 2014 | تعداد بازدید/85 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)