صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

وضعیت ۱۴ بیمارستان در انگلستان؛ ترسناک و شرم‌آوروضعیت ۱۴ بیمارستان در انگلستان؛ ترسناک و شرم‌آور

به گزارش یورونیوز در گزارش بازرسان بریتانیایی آمده است که هزاران بیمار صرفا به دلیل کمبود مراقبت در این بیمارستان ها جان باخته اند.

شارون والش، نوه مردی که پس از بستری شدن در بیمارستان جان داد می‌گوید: ترسناک کلمه‌ای است که من برای توصیف این اتفاق استفاده می‌کنم. من با اعتماد به کسانی که مسوول بودند به آنجا رفتم تا از او مراقبت‌های اولیه صورت گیرد و به قدر کفایت که شایسته بود به او توجه شود اما هرگز چنین خدماتی دریافت نکرد. پدر بزرگم را مثل یک چمدان کنار گذاشتند. او ۹ مرتبه در طی ۱۲ روز جا به جا شد.

بازرسان همچنین به سوءمدیریت و سطح پائین کارآمدی کارمندان نیز اشاره کرده و خواستار تدابیر ویژه شده‌اند.

این تحقیق که از سوی دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا درخواست شده بود از ماه فوریه و در پی رسوایی مرگ بیش از ۱۲۰۰ تن در بیمارستان می د استافوردشایر آغاز شد.

روی لیلِی، رئیس پیشین سازمان خدمات درمانی ملی بریتانیا می‌گوید: مردم شاهد این ماجراها هستند. آنان نگران رفتن به بیمارستان‌ها خواهند بود، به ویژه اگر که بستگانی در سن کهولت داشته باشند. این خسارت زیادی به شهرت سازمان خدمات درمانی زده است. من دست از گفتن اینکه امروز، روز خوبی است کشیده‌ام. روز خوبی است چون زنگ بیدار باش زده شده و روز بد و شرم آوری برای سازمان خدمات درمانی ملی است.

نخست وزیر بریتانیا در واکنش به نتیجه این تحقیق، مسوولیت را متوجه دولت قبلی دانسته و آن را متهم به سرپوش گذاشتن بر نقاط ضعف سازمان خدمات درمانی ملی کرده است.

جولای 17th, 2013 | تعداد بازدید/57 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)