صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

ورود غیرقانونی مک‌کین به سوریه برخلاف کنوانسیون‌های بین‌المللی استورود غیرقانونی مک‌کین به سوریه برخلاف کنوانسیون‌های بین‌المللی است

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر صالحی وزیر امور کشورمان در نشست خبری خود که در پایان نشست بین المللی سوریه در تهران برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره ورود غیرقانونی سناتور مک کین به سوریه و دیدار با معارضه سوری گفت: اینکه شخصی بدون هیچ اجازه ای وارد خاک کشور دیگری می شود برخلاف کنوانسیون های بین المللی است.

وی افزود: آنها بدون اجازه وارد سوریه می شوند و مدعی هستند که باید در جهان مقررات برقرار باشد و کنوانسیون ها و تمامیت ارضی رعایت شود.

صالحی خاطرنشان کرد: مک کین با رفتن به سوریه تمام این اصول را نقض کرده است، آنها تنها به اعتبار قدرت رسانه‌ای و منطق و قدرت زور و بازوی خود این حرکات را انجام می دهند و می گویند قانون ما هستیم، اگر اینطور است این قانون جنگل است.

صالحی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران این رفتار را محکوم می کند تصریح کرد: این رفتار در مسئولان آمریکایی فراوان دیده می شود و در بین اذهان مردم جهان طوری نقش می‌بندد که آمریکا یک کشور زورگو است که اصلاً با شرایط امروزی جهان که به طرف قانونمداری در حاکمیت و مقررات بین المللی حرکت می کند مخالف است.

می 30th, 2013 | تعداد بازدید/70 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)