صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

واکنش سلطانیه به گزارش آژانس؛ تاکید بر موفقیت فعالیت‌های هسته‌ای ایرانواکنش سلطانیه به گزارش آژانس؛ تاکید بر موفقیت فعالیت‌های هسته‌ای ایران

واحد مرکزی خبر نوشت: علی اصغر سلطانیه درباره گزارش یوکیا آمانو که شامگاه چهارشنبه دراختیار کشورهای عضو آژانس قرار گرفت افزود: این گزارش، همانند گزارش‌های قبلی است و تنها بخشی از آمار و اطلاعات در آن تغییر کرده است.

وی درباره مهمترین پیام این گزارش گفت: پیام بارز این گزارش این است که آژانس می‌تواند به فعالیت‌های خوددر زمینه بازرسی‌ها بدون هیچ مانعی ادامه دهد و هیچ شواهدی از انحراف مواد هسته‌ای و فعالیت‌ها به اهداف نظامی مشاهده نشده و این بسیار مهم است که پس از ده سال بازرسی‌های مستمر آشکار می‌سازد بسیاری از اظهارات و ادعاهای رسانه‌های غربی و یا اندک کشورهای غربی کاملا بی‌اساس است.

نماینده ایران در آژانس گفت: نکته با اهمیت دیگر این گزارش این است که هر بار پیشرفت‌های بیشتری از جمهوری اسلامی ایران را در زمینه هسته‌ای را اذعان می‌کند، آن هم زیر نظر آژانس و درچارچوب اهداف صلح آمیز که مفهوم آن موفقیت، درعین تعهد به معاهدات بین المللی است.

سلطانیه گفت: در یک کلام این گزارش به صراحت به همه جهان اعلام می‌کند که تمام فعالیت‌های هسته‌ای ایران زیر نظر آژانس است و این پیام بسیار سریع و مشخص این گزارش است.

می 23rd, 2013 | تعداد بازدید/99 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)