صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

هیچ مورد امنیتی تا کنون گزارش نشده استهیچ مورد امنیتی تا کنون گزارش نشده است

سردار اسماعیل احمدی مقدم در خصوص آخرین وضعیت امنیتی حوزه های رای گیری در سراسر کشور گفت: اخبار رسیده حاکی از حضور پرشور مردم ازساعات اولیه همراه با نظم ، آرامش و در کمال امنیت است و خوشبختانه هیچ مورد نگران کننده ای تا کنون گزارش نشده و انشاالله تا پایان رای گیری، این امنیت با تلاش همکاران ما و سایر ارگان های مسئول پایدار بماند تا این انتخابات با هر نتیجه ای که باشد به عنوان یک حماسه بزرگ در کارنامه ملت ما نوشته شود.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص امنیت مرزها و تشدید اقدامات امنیتی در نقاط صفر مرزی نیز گفت: ما از یک هفته قبل، اقدامات خود را در مرزها تشدید کرده ایم البته مرزها بسته نیستند، تنها بنا به تصمیم مسئولان محلی، قرار شده تا مسافرانی که قصد سفر زمینی به عراق را دارند امروز تردد نداشته باشند که این موضوع از قبل به کاروان ها نیز اطلاع داده شده بود.

وی ادامه داد: اگرچه از نظر نیروی انتظامی، تردد در مرز عراق مشکل امنیتی ایجاد نمی کرد با این وجود وضعیت در مرزهای ما عادی است و هوشیاری و آمادگی نیروهای ما نسبت به گذشته بیشتر نیز شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تامین امنیت بخش هایی از مرز بر عهده عزیزان ما در سپاه و نیز برادرانمان در ارتش است و در بخش هایی نیز تنها ناجا حضور دارد که تمامی این نیروها ضمن تشدید مراقبت ها، با هماهنگی کامل و هوشیاری، تلاش می کنند تا هر اتفاقی را از قبل رصد کنند تا اجازه وقوع حادثه ای را ندهند.

سردار دکتر احمدی مقدم یادآور شد: هیچ مورد امنیتی هم تا کنون از مرزها گزارش نشده است.

فرمانده نیروی انتظامی ضمن تاکید بر همکاری سایر نهاد های اجرایی در امر برگزاری انتخابات افزود: مسئولیت امنیت صندوق ها و مراکز رای گیری با نیروی انتظامی است ولی در شعباتی که کمبود نیرو داشته ایم از طریق ستاد کل نیروی های مسلح درخواست نیرو کرده ایم که این افراد به عنوان مامور و با مسئولیت ما در حال انجام وظیفه هستند.

ژوئن 14th, 2013 | تعداد بازدید/74 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)