صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

هوای تهران؛ آلوده می‌شود بعد باران می‌آیدهوای تهران؛ آلوده می‌شود بعد باران می‌آید

احد وظیفه در گفت‌‌وگو با فارس اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی روز جاری در برخی مناطق ارتفاعات مرکزی البرز، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور ابرناکی و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود که به تدریج از اواخر وقت امروز ( 4 بهمن) از میزان ابرها در این مناطق کاسته می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش‌رو در غالب مناطق کشور جو آرام بوده و دمای هوا افزایش نسبی خواهد داشت.

وی یادآور شد: بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود اوایل هفته آینده در شهرهای صنعتی و پر جمعیت شاهد افزایش آلاینده‌های جوی باشیم.

وظیفه در ادامه از ورود سامانه بارشی فعال طی روز دوشنبه هفته پیش‌رو به کشور خبر داد و گفت: این سامانه بارشی از سمت غرب، شمال و شمال غرب وارد کشور می‌شود و سبب بارش برف و باران، وزش باد و در مناطق جنوبی‌تر رگبار و رعد و برق خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی پایتخت بیان داشت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی برای امروز جوی آرام در پایتخت پیش‌بینی می‌شود، البته بارش پراکنده در ارتفاعات این کلانشهر دور از انتظار نیست.

وظیفه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سامانه بارشی فعال روز سه‌شنبه نیمه غربی کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهند، بر همین اساس بارش باران در اواسط هفته پیش‌رو در کلانشهر تهران دور از انتظار نخواهد بود.

وی درباره تغییرات دمایی تهران افزود: طی دو روز آینده شاهد روند افزایشی دمای هوای تهران خواهیم بود که این افزایش دما یک تا دو درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

ژانویه 24th, 2014 | تعداد بازدید/69 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)