صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

هنرهای تجسمی ظرفیت بالایی برای حضور در رسانه‌ها دارد


معاون امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي:


هنرهای تجسمی ظرفیت بالایی برای حضور در رسانه‌ها دارد

به گزارش همشهری آنلاین، جلسه نهایی جشنواره تجسمی فجر با حضور علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی، سیدعباس میرهاشمی دبیرکل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، مسعود زنده روح کرمانی دبیر هنری و عبدالرحیم سیاهکارزاده دبیر اجرایی جشنواره در دبیرخانه برگزار شد.

سیدعباس میرهاشمی، دبیرکل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با ارائه گزارشی گفت: خوشبختانه امور جشنواره انجام شده و امیدواریم شاهد جشنواره ای با کیفیت و موثر در حوزه هنرهای تجسمی باشیم.

در بخش رقابتی بیش از 900 اثر از 800 هنرمند انتخاب شده و داوران براساس کیفیت آثاری را برای جشنواره پذیرفته اند و در بخش غیر رقابتی آثار 77 هنرمند به نمایش گذاشته می‌شود.

میرهاشمی با تاکید بر ضرورت فعالیت دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر افزود: دبیرخانه دائمی جشنواره برای ارتباط مستمر با هنرمندان ضرورت دارد و نیاز است که تعامل و ارتباط حفظ و تقویت شود.

دبیر ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ادامه داد: امسال برای اولین بار داورانی از چند کشور به جشنواره می‌آیند و نشست ها و ورک شاپ هایی با حضور داوران خارجی جشنواره برگزار می‌شود.

میرهاشمی همچنین با اشاره به کم توجهی به پژوهش در حوزه هنرهای تجسمی تاکید کرد که جشنواره تجسمی فجر می‌تواند نیازهای پژوهشی را مطرح کند و به آنها بپردازد.

علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دبیرخانه دائمی و منسجم می‌تواند به پویایی و ارتقای جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر کمک کند.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین بر حضور بیشتر هنرهای تجسمی در رسانه ها از جمله صدا و سیما تاکید کرد و گفت: هنرهای تجسمی ظرفیت های فراوانی دارد که می‌بایست در رسانه ها مورد توجه قرار گیرد، درباره آنها اطلاع رسانی و نقد و تحلیل شود.

فوریه 2nd, 2014 | تعداد بازدید/109 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)