صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

هلدینگ خلیج‌فارس شاخص را بالا کشیدهلدینگ خلیج‌فارس شاخص را بالا کشید

دلیل اصلی صعود شاخص بورس در مبادلات 6 خرداد افزایش قیمت سهام شرکت هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس بود که تأثیر زیادی روی شاخص بورس برجای گذاشت؛ به‌طوری که این شرکت در مجموع 187واحد اثر مثبت روی شاخص بورس برجای گذاشت.

‌ ‌افزایش تقاضا برای خرید سهام دارو

در مبادلات 6 خرداد حجم تقاضا برای خرید سهام شرکت‌های تولید‌کننده دارو در بورس افزایش یافت و برخی شرکت‌های این گروه با صف خرید سهامداران مواجه شدند؛ به‌طوری که در مبادلات روز گذشته حجم صف خرید سهام تولید مواداولیه دارو‌پخش با ثبت 161تقاضا به 8میلیون سهم و صف خرید سهام گروه دارویی سبحان هم با135تقاضا به 4میلیون و 346هزار سهم رسید. شرکت داروپخش هم در مجموع با صف خریدی معادل 2میلیون و 353هزار سهم روبه‌رو بود. سهامداران بورس تهران دیروز در مجموع 321میلیون سهم را به ارزش 125میلیارد تومان در بورس دادوستد کردند. شرکت‌های تولید‌کننده سیمان هم همچنان با افزایش تقاضا در بازار مواجه هستند.

‌ ‌ مبادله 200تن شکر برزیلی در بورس کالا

رینگ کشاورزی 6 خرداد به معاملات خود ادامه داد و 200تن شکر در آن دادوستد شد.تالار معاملات کشاورزی که مدت‌ها بی‌رونق بود در روز‌های گذشته رنگ و بوی تازه‌ای به‌خود گرفته و در مبادلات دیروز هم مبادلات این تالار ادامه یافت به‌طوری که در دادوستد‌های روز گذشته 200تن شکر سفید برزیلی به قیمت هر کیلو1310تومان به‌صورت نقد مورد معامله قرار گرفت. در رینگ فلزی هم30هزار تن تختال فولاد هرمزگان جنوب به قیمت هر کیلو1432تومان و 60تن شمش 50پوندی ایرالکو به قیمت 6هزارو710تومان فروخته شد. از دیگر محصولاتی که در این رینگ مبادله شد می‌توان به 160تن مس مفتول اشاره کرد.

می 27th, 2013 | تعداد بازدید/87 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)