صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

هشدار وزیر کشور نسبت به هرگونه پیش‌گویی درباره نتیجه انتخاباتهشدار وزیر کشور نسبت به هرگونه پیش‌گویی درباره نتیجه انتخابات

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مصطفی محمد نجار تاکید کرد: قبل از اعلام نتیجه انتخابات کاندیداها و دیگران هیچ‌گونه گمانه‌زنی درباره نتایج انتخابات نداشته باشند؛ چراکه این موضوع التهاب ایجاد می‌کند و موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود.

وی گفت: به لطف خدا و تلاش همه دست اندرکاران روند اجرایی انتخابات به خوبی پیش می‌رود و همه شرایط برای برگزاری شایسته انتخابات فراهم است.

وی اظهارداشت: به لطف خدا و تلاش همه دست اندرکاران، روند اجرایی انتخابات به خوبی پیش می رود و همه شرایط برای برگزاری شایسته انتخابات فراهم است.

وزیر کشور با اشاره به باقی ماندن کمتر از 12 ساعت تا خلق حماسه سیاسی انتخابات گفت: هماهنگی های لازم و مرور فرایند های اجرایی برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شهر و روستا در 31 استان انجام شده است.

وی با بیان این‌که تنها اجرای مر قانون در دستور کار وزارت کشور قرار دارد گفت: در این دوره از انتخابات 60 هزار شعبه اخذ رای و 130 هزار صندوق در نظر گرفته شده است که این امر کار و هماهنگی های سنگینی را می طلبد.

وی همچنین در مورد تمهیدات در نظر گرفته شده برای اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری از هموطنان خارج از کشور گفت: 290 مرکز در 96 کشور مختلف برای اخذ رای در نظر گرفته شده و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت گرفته است تا هموطنان و ایرانیان خارج از کشور بتوانند رای خود را به صندوق ها بیندازند.

نجار اضافه کرد که کلیه شعب اخذ رأی از ساعت 8 صبح آماده اخذ رای از واجدین شرایط خواهند بود و تا ساعت 18 فرایند رای گیری انجام خواهد شد که در صورت لزوم زمان رای گیری تمدید و با پایان یافتن زمان اخذ رای با حضور ناظرین کار شمارش آرا در شعب آغاز خواهد شد.

ژوئن 14th, 2013 | تعداد بازدید/75 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)