صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

هامبورگ آلمان شان مهدوی کیا را حفظ کردبرنامه باشگاه پرسپولیس برای خداحافظی مهدی مهدوی کیا قبل از فینال جام حذفی، منتفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرپرست تیم پرسپولیس پس از اطلاع از برنامه باشگاه هامبورگ آلمان، اعلام کرد: ما دوست نداریم شأن مهدوی‌کیا با 5 دقیقه بازی خداحافظی زیر سوال برود. به همین دلیل خداحافظی مهدوی‌کیا قبل از بازی با سپاهان کاملا منتفی شده است.


از آنجایی که باشگاه هامبورگ هنوز تاریخ دقیقی برای انجام بازی خداحافظی مهدوی کیا مشخص نکرده، شیرینی نیز اعلام کرد: برنامه باشگاه پرسپولیس برای خداحافظی مهدوی کیا تا آخر وقت امروز مشخص خواهد شد.


با توجه به هفته های پایانی بوندسلیگا و حساسیت بازی های آلمان، احتمال دارد که هامبورگ تقدیر از مهدوی کیا را به بعد از پایان فصل موکول کند، به همین علت سعید شیرینی گفت: امکان دارد بعد از بازی یا در دیداری جداگانه مهدوی کیا خداحافظی کند.


شیرینی در گفتگوی تلفنی با بخش خبری 14 و 30 دقیقه شبکه خبر، تاکید کرد: ما به اخلاق اهمیت زیادی قائلیم و می‌خواهیم خداحافظی باشکوهی برای مهدوی‌کیا داشته باشیم چون ایشان باید در روزی خداحافظی کند که شأن و شئونش حفظ شود. بازی پنج دقیقه ای برای خداحافظی اصلا خوب نبود.


پیش از این نیز، مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بودند برای رعایت شان مهدوی کیا او را مجبور به خداحافظی کرده اند.


حسین مالکی، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد؛ قرارداد برگزاری دیدار با هامبورگ، بین پرسپولیس و صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران به امضا رسیده است.

می 4th, 2013 | تعداد بازدید/132 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)