صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

نمایندگان استان تهران خواستار عضویت استاندار در هیات دولت شدند


در دیدار با رییس‌جمهور؛


نمایندگان استان تهران خواستار عضویت استاندار در هیات دولت شدند

به گزارش ایرنا، دیدار نمایندگان شهرستان‌های استان تهران با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی دوشنبه با حضور تمامی نمایندگان شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت: در این نشست نمایندگان استان تهران علاوه بر طرح مسایل ویژه حوزه‌های انتخابیه خود به تشریح مباحث مشترک شهرستان‌های استان تهران پرداختند.

وی افزود: 15 درصد جمعیت کل کشور در استان تهران حضور دارند اما سرانه‌های بودجه‌ای و اعتباراتی که به این استان اختصاص می‌یابد با متوسط کشور فاصله دارد که این فاصله‌ها باید کاهش یابد.

نماینده مردم شهریار در مجلس با بیان اینکه 52 درصد از درآمدهای مالیاتی کل کشور از استان تهران تامین می‌شود، خاطرنشان کرد: این در حالی است که در سال جاری تنها 3.8 درصد بودجه کل کشور به استان تهران تخصیص پیدا کرد و این سهم در بودجه سال آینده به 3.6 درصد کاهش یافته است.

گروسی، عضویت استاندار تهران در هیات دولت، اتصال متروی تهران به شهرستان‌های شهریار، قدس، ملارد، ورامین، پاکدشت، رباط کریم و بهارستان، تکمیل تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب و همچنین استقلال ادارات کل در غرب و شرق استان تهران را از دیگر خواسته‌های نمایندگان شهرستان‌های این استان از رییس‌جمهور عنوان کرد.

وی درباره موضوع استقلال ادارات کل در غرب و شرق استان تهران گفت: این امر تا کنون در ادارات کل امور اقتصادی و دارایی و همچنین نیروی انتظامی عملیاتی شده است که به دنبال آن از مراجعه‌های مکرر به تهران جلوگیری می‌شود.

ابراهیم نکو، نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: رییس‌جمهور در دیدار خود با مجمع نمایندگان شهرستان‌های استان تهران دستاوردهای نشست داووس را تشریح کرد.

ابراهیم نکو یادآور شد: در این جلسه رییس‌جمهور عنوان کرد که سرمایه‌گذاران بزرگی در اجلاس داووس به سرمایه‌گذاری در ایران علاقه نشان داده‌اند ولی موانعی مانند رژیم صهیونیستی در این راستا وجود دارد.

وی ادامه داد: رییس‌جمهور بیان کرد که اجلاس داووس یکی از جلسات مهم و تاثیرگذار برای تغییر دیدگاه دیگر کشورها نسبت به ایران بود و پیش‌بینی می‌شود که با این تغییر نگاه شاهد سرمایه‌گذاری خوبی در ایران باشیم.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس تاکید کرد رییس‌جمهور در این جلسه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها را مهم ارزیابی کرد و توضیح داد: در این اجرا نباید مردم آسیب ببینند.

نکو یادآور شد: رییس‌جمهور قول داد که در آینده‌ای نزدیک به شهرستان‌های استان تهران سفر کند.

ژانویه 27th, 2014 | تعداد بازدید/68 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)