صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

نامزد ریاست آژانس امنیت ملی آمریکا معرفی شدنامزد ریاست آژانس امنیت ملی آمریکا معرفی شد
مایکل راجرز

بی بی سی نوشت: او در رأس آژانس امنیت ملی (NSA) به عنوان رئیس فرماندهی سایبری ارتش ایالات متحده جایگزین ژنرال کیت الکساندر خواهد شد.

این رسانه در ادامه نوشته است: ادوارد اسنودن پیمانکار سابق NSA که در حال حاضر در روسیه است اسناد داخلی زیادی از این آژانس را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است.

رویترز گزارش داد: دولت باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در پی رسوایی‌های شنود و شیوه‌های نظارت جرم،‌ مایکل راجرز را که هم‌اکنون سمت مدیر خدمات سایبری نیروی دریایی آمریکا را بر عهده دارد، پیشنهاد داد.

در بیانیه‌ای، چاک هاگل وزیر دفاع آمریکا که هم‌اکنون در لهستان به سر می‌برد اعلام کرد: آژانس امنیت ملی دوره‌ای بحرانی را سپری می‌کند و دریابان مایکل راجرز توانایی‌های فوق‌العاده و منحصر به فردی در اداره آژانس خواهد داشت.

اگر کنگره آمریکا کاندیداتوری مایکل راجرز را تایید کند، وی جانشین کیث الکساندر خواهد شد که از سال 2005 این آژانس را رهبری می‌کرده و از ماه مارس سال گذشته بازنشسته شده است.

همچنین رئیس آژانس امنیت ملی، فرامین سایبری نظامی نیروهای آمریکایی را که از سال 2010 به منظور هماهنگی عملیات دفاعی و تهاجمی الکترونیکی به وجود آمده‌اند، اداره می‌کند.

ژانویه 31st, 2014 | تعداد بازدید/70 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)