صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

منتخبان جشنواره پرچم معرفی شدندمنتخبان جشنواره پرچم معرفی شدند

به گزارش همشهری آنلاین، محسن یونسی، دبیر اجرایی جشنواره با اعلام این مطلب گفت: «هیات داوران جشنواره متشکل از ابراهیم حقیقی، کیانوش غریب‌پور و آریا کسایی در بخش پوستر؛ اکبر عالمی، علی قلمسیاه و محسن راستانی در بخش عکس؛ و محمدعلی بنی‌اسدی، نادرفاطمی و مهناز واحدی در بخش نقاشی کودک و نوجوان؛ پس از ساعت‌ها کار کارشناسی و بازبینی چندباره، همفکری و ارزیابی دقیق آثار، راه‌یافتگان به بخش نمایشگاه نخستین جشنواره پرچم را مشخص کرد».

محسن یونسی با بیان این‌که فراوانی و کیفیت بالای آثار ارسالی از نقاط مختلف کشور، انتخاب آثار برگزیده را با دشواری روبه‌رو کرده بود، افزود: «با مشخص شدن آثاری که به نمایشگاه راه پیدا ‌کرده‌اند، آثار حائز رتبه‌های اول تا سوم، نمایشگاه و آثار تقدیری نیز از میان این آثار مشخص شدند».

یونسی با بیان این‌که آثار منتخب پس از پایان جشنواره، به صورت دوره‌ای با برگزاری نمایشگاه‌های گوناگون در شهرهای مختلف کشور به نمایش گذاشته می‌شود، افزود: «اگر این امکان فراهم شود که همزمان با تهران در استان‌های دیگر هم این نمایشگاه‌ها را برگزار کنیم که جای خوشحالی دارد در غیر این‌صورت، به شکل دوره‌ای و گردشی کارها را از تهران به شهرهای دیگر خواهیم فرستاد».

وی با اشاره به این‌که اسامی راه‌یافتگان به بخش نمایشگاه در سایت جشنواره موجود است، از شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان خواست برای مشاهده اسامی و اطلاع از مراحل مختلف برگزاری جشنواره، به سایت نخستین جشنواره پرچم به نشانی http://parcham-farhangsara.com مراجعه کنند.

نخستین جشنواره پرچم در سه رشته عکس، پوستر و نقاشی کودک و نوجوان، به ریاست ناصر امین‌زاده و دبیری محسن یونسی، به همت مدیریت فرهنگی- هنری منطقه 5 و با محوریت فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

جولای 31st, 2013 | تعداد بازدید/76 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)