صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

مشكلات تحريم نفت بر طرف مي شود

به گزارش خبرنگار شانا، وزیر نفت شامگاه گذشته (شنبه 29 تیر) در آئینی که توسط انجمن پلیمر ایران به پاس قدردانی از خدمات وی برگزار شده بود در سخنانی با تاکید بر نقش و اهمیت صنعت پتروشیمی در توسعه اقتصادی کشور اظهار کرد: پتروشیمی برای کشورمان یک مزیت است که باید به بهترین شکل از آن بهره برد.

مهندس رستم قاسمی افزود: صنعت پتروشیمی موجب تکمیل زنجیره ارزش خواهد شد و اشتغال پایدار را برای کشور به همراه خواهد آورد.

وی ادامه داد: صنعت پتروشیمی اکنون در زمینه حمل و نقل محصولات به دستاوردهای خوبی دست یافته و تحریم های اعمال شده علیه این صنعت را بی اثر کرده است.

قاسمی با بیان این که دشمنان به دنبال آن بودند که با استفاده از ابزار تحریم، ایران را از بازارهای جهانی نفت حذف کنند، گفت: با اتخاذ تدابیر ویژه ای که برنامه ریزی شد اکنون افزون بر ناوگان حمل و نقل در زمینه بیمه نیز مشکلی نداریم و بیمه گذاران معتبر داخلی اقدام به بیمه کشتی های حامل فرآورده های صادراتی ایرانی می کنند.

وی افزود: وزارت نفت در دوره وزارت اینجانب کمترین میزان تغییرات مدیریتی را تجربه کرد و تصمیم بر آن بود که با حفظ آرامش و اعتماد به مدیران و نیروی انسانی با تجربه به فعالیت بپردازیم و باید گفت که تغییرات را به حداقل رساندیم.

وزیر نفت تصریح کرد: صنعت نفت ایران با تکیه بر منابع انسانی توانمند خود می تواند مسیر رشد و توسعه خود را با شتاب ادامه داده و به اهداف خود دست یابد.

بر پایه این گزارش، پیش از سخنان وزیر نفت، دکتر منصور معظمی دبیر انجمن پلیمر ایران با تاکید بر نقش ویژه این انجمن به عنوان یک تشکل فعال در بخش خصوصی اظهار کرد: انجمن ها و تشکل های فعال در صنعت پتروشیمی تعامل و همکاری سازنده ای با مجموعه وزارت نفت در دوران وزارت مهندس قاسمی داشته اند و امید است در دولت آینده نیز این همکاری ها تداوم داشته باشد.

جولای 23rd, 2013 | تعداد بازدید/76 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)