صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

محمد پنجعلی مدیر تیم پرسپولیس شد


سرپرست تیم باید از من تبعیت کند


محمد پنجعلی مدیر تیم پرسپولیس شد

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص انتصاب خود به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: پست من یک پست تعریف شده در فوتبال اروپا است و با این پست جدید مسئولیت من فقط سنگین‌تر شده است چون باید تمرکز و نظارت بیشتری بر روی تیم و سرپرست آن داشته باشم.

وی در همین خصوص افزود: در پست جدید نیاز است که یکی، دو نفر دیگر به من کمک کنند و امیدوارم بتوانم در پرسپولیس تاثیر گذار باشم و در خارج شدن تیم از شرایط موجود نقشی داشته باشم چون چون جمع کردن حاشیه‌های تیمی مانند پرسپولیس انرژی زیادی می‌گیرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: درست است که با پست جدید دیگر نمی‌توانم بر روی نیمکت بنشینم اما این موضوع برای من تفاوتی نمی‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پست شما یک پست تشریفاتی نبوده و با وظایف سرپرست تیم تداخلی ایجاد نمی‌کند، تاکید کرد: سرپرست تیم فقط کارهای اجرایی را تحت نظارت من انجام می‌دهد و نقش دیگری ندارد. مطمئن باشید اگر احساس می‌کردم با قبول کردن این پست جدید سبک می‌شدم این کار را نمی‌کردم، ضمن اینکه اگر با سرپرست تیم یا سایر افرادی که قرار است در پست جدید به من کمک کنند مشکل بخورم یک لحظه هم نمی‌مانم و زود‌تر می‌روم چون در چنین وضعیتی فقط تیم پرسپولیس است که ضربه می‌خورد.

ژوئن 17th, 2013 | تعداد بازدید/77 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)