صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

محدودیت ترافیکی آخر هفته راه‌ها اعلام شدمحدودیت ترافیکی آخر هفته راه‌ها اعلام شد

به گزارش همشهری آنلاین، سرهنگ اسفندیاری معاون عملیات پلیس راه کشور افزود: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنج شنبه 9 خرداد تا ساعت 22:30 روز جمعه 10 خرداد در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ اسفندیاری در ادامه گفت: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا ساعت 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 18 تا ساعت 24 روز جمعه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وی در ادامه افزود: در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا ساعت 22:30 روز پنج شنبه و از ساعت 6 تا ساعت 22:30 روز جمعه ممنوع است و تردد تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

معاون عملیات پلیس راه کشور گفت: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 تا ساعت 22:30 روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وی در پایان افزود: تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.

می 29th, 2013 | تعداد بازدید/74 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)