صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

قیمت انواع بستنی؛ قیمت‌ها فعلا تغییر نمی‌کندقیمت انواع بستنی؛ قیمت‌ها فعلا تغییر نمی‌کند

ایسنا نوشت: اسکندر آزموده اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و با توجه به آنالیز قیمت ارائه شده به سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران و با شرایط در نظر گرفته شده از سوی اتحادیه قیمت ها هیچ گونه افزایشی نخواهند داشت.

وی ادامه داد: افزایش قیمت انواع کاکائو ، شکلات ، شکر و شیر در کنار وجود تمامی مشکلات، برای جلوگیری از رکود بازار قیمت ها همچنان ثابت هستند.

آزموده درباره قیمت انواع بستی گفت: قیمت هر کیلوگرم بستنی سنتی ویژه مغزدار 12 هزار تومان، بستنی سنتی ممتاززغفرانی 8500 تومان، بستنی میوه ای اعلای مغز دار 10 هزار تومان و بستنی میوه ای ممتاز 8500 تومان و هر کیلو فالوده 6000 تومان است.

وی همچنین با اشاره به افزایش قیمت مواد اولیه اظهار داشت: برای تهیه بستنی میوه ای احتیاج به رنگ خوراکی کلروفیل است که از کشور دانمارک وارد می شود و قیمت آن از دو سال گذشته تا کنون 10 برابر رشد داشته است.

رییس اتحادیه آبمیوه و بستنی فروشان تهران با تاکید براینکه تمامی واحدهای صنفی بستنی فروش باید نرخ نامه‌ها را در مکانی که در دید متقاضیان است قرار دهند، افزود: واحدهای صنفی مطلع باشند که هرگونه تخلف با برخوردهای قانونی همراه خواهد بود و از متقاضیان درخواست می‌شود تا هرگونه تخلف و گرانفروشی را به شماره تلفن 66935910 اتحادیه اطلاع دهند.

آموزده تعداد واحدهای صنفی دارای پروانه کسب را در شهر تهران 1200 واحد برشمرد وافزود: نزدیک به 700 واحد نیز بدون پروانه کسب مشغول فعالیت کنند.

می 29th, 2013 | تعداد بازدید/57 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)